CS:GO ajan fiyatları artar mı?

Detaylı cevabınız için teşekkür ederim. Gerçekten farklı duruyor diğer ajanlara göre. Bakalım neler olacak.

Aaaa hocam aklıma bir şey geldi, hani CS2'deki güncellemelerden biri artık aşağıya bakarken bacaklarımızı görebiliyoruz ya, bu da ajan fiyatlarını artırır mı? Sonuçta ayakkabı, bot, kemer vb. ne varsa görebileceğiz karakterimizin oynarken. Siz ne düşünüyorsunuz?

Arttırır. Görsel zevk almak isteyen insanlar satın alacaktır bence CS'yi gerçekçiliğin'den dolayı oynayan bir sürü kişi var ve CS2 daha gerçekçi.

Yabancı topluluk da bunu konuşuyor zaten. Pantolon ayakkabı, teröristlere özel terlik gibi şeyler de gelebilir. Bunun gerçekten sonu yok. Adamlar oyun sonu ekranında yanına hayvan koymanı sağlayacak özelliği bile şu an geliştiriyorlar. İşin özü adamlar her şeyden pazar yaratacak. Bu yorum burada kalsın, kol saatleri pantolon ve ayakkabı kesinlikle gelecek. Pantolon aralarında en son gelenlerden olabilir. Bu arada ayakkabı falan dediysek öyle saçma sapana Valorant tarzı incik boncuk tipi değil. Gerçekten güzel tasarlanmış ve karaktere giydirince palyaço gibi durmayacak tasarımlar yapılacağına eminim.
Valla aklın yolu bir, kesinlikle olacak böyle şeyler.

Şurada biraz neye benzeyeceği gösterilmiş ve genel olarak tüm grafikler çok iyi duruyor:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Her zaman yeni bir operasyon çıktığında ajan fiyatları düşüş gösterir. Yeni bir darryl skininin ya da benzer bir ajanın çıkma olasılığı yüksek olduğu için yatırım mantıklı değil bana göre.

Her zaman yeni bir operasyon çıktığında ajan fiyatları düşüş gösterir. Yeni bir darryl skininin ya da benzer bir ajanın çıkma olasılığı yüksek olduğu için yatırım mantıklı değil bana göre.
Siz de haklısınız, belki de CS2 çıkmadan satmalıyım. Bilmiyorum kafam karışık ama 7 saat boyunca 5 dakikada bir F5 yapa yapa en ucuzundan miami darryl'ı aldım, umarım sonu iyi biter diyelim.

Merhaba.

CS2'nin çıkmasına yakın ya da çıkışıyla beraber ajan fiyatları da artar mı?

Özellikle gelecekte fiyat durumunu merak ettiğim ajan (şu an oyundaki en pahalı ajan olan):

sör kanlı Miami darryl | profesyoneller​

Bu ajan da dahil genel olarak CS2 ile ajanlar fiyatlarında ne gibi değişiklikler olur?

Teşekkür ederim.

Bunun yerine yan hesap açıp kasa düşürmeye çalışanız daha çok kâr edebilirsiniz.

Merhaba.

CS2'nin çıkmasına yakın ya da çıkışıyla beraber ajan fiyatları da artar mı?

Özellikle gelecekte fiyat durumunu merak ettiğim ajan (şu an oyundaki en pahalı ajan olan):

sör kanlı Miami darryl | profesyoneller​

Bu ajan da dahil genel olarak CS2 ile ajanlar fiyatlarında ne gibi değişiklikler olur?

Teşekkür ederim.

Karakterlerin bacaklarını görebiliyoruz belki o yüzden artar biraz o da belki çok talep görmüyor. Ben yatırımımı Paris 2023 kapsüllerine yaptım.

Yeni konular

Geri
Yukarı