Ajanlar peşimde mi?

Merhabalar, ben şahsen Bill Gates'in adamları ve ajanlar tarafından izlendiğimi düşünüyorum. Hatta bu sabah evime bir kutu geldi ve diyor ki 'Evine geliyoruz' yazıyordu. Sürekli bunun ile ilgili notlar geliyor evime. Ne yapacağım?
Onlara bunu gönderirim.
wmd2.jpg
bu bilgisayar kasasını gönderirdim.

Merhabalar, ben şahsen Bill Gates'in adamları ve ajanlar tarafından izlendiğimi düşünüyorum. Hatta bu sabah evime bir kutu geldi ve diyor ki 'Evine geliyoruz' yazıyordu. Sürekli bunun ile ilgili notlar geliyor evime. Ne yapacağım?
Yazdığının troll olduğunu biliyorum ama şöyle bir şey diyeceğim.

Zaten seni izliyorlar. Bütün gün isterlerse ne yaptığını öğrenebilirler. İsterlerse telefonlardan, bilgisayardan seni izlerler.

Pencerelere demir destek yap kapıyı demir yapıp arkadaki kilit sistemini 3'e çıkar. Merdivenli bir evin varsa oraya trap döşe elinde Glock18 Awm olsun yanında mermi kutusu üst kata çıkan adamlara Hs attıktan sonra yanına Glock18 al onunda yedek mermisi olsun pencereden girmeye çalışanları onunla vur zaten dışarıda beyaz bir araba bekliyor olacak hepsini temizledikten sonra çık o seni LasVegas'a götürecek.

Bana arkadaşlarım Bill Gates'in kayıp kuzeni diyorlar. Ben gönderdim o ajanları.

Kayıp kuzen işi gerçek ama. Öyle diyorlar niyeyse.

Geri
Yukarı