Ajazz AJ099 alınır mı?

Bütçe
800

XaviSs

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, yaklaşık 1 haftadır falan Gaming mouse bakıyorum. Genellikle yüksek aim kabiliyeti isteyen oyunlar oynuyorum ve bir konuda bu fare yi önermişlerdi sizce alınır mı veya uzun süre kullanılır mı?

Önerileriniz varsa yazabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam mouse zaten FPS fareyi olarak geçiyor. Hassasiyeti olsun tepkimeleri olsun aşırı memnunum genelde CS2 oynuyorum zaten. Razer Cobra hakkında pek bir bilgim yok, nihayetinde kötü bir mouse değildir tabii ki ama. Ben çok memnunum.

Evet hocam bu mouse.

Mouse hoşuma gitti ama genel olarak palm tutuş tarzında rahat bir mouse gibi ben claw ve fingertrip tarzında kullanıyorum biraz daha elimi ağrıtırmı emin olamadım istediğim tip tam olarak Ajazz'ın AJ099 modeli gibi o tarz modellerde elim rahat ediyor ana SS Prime da alabilirim pek seçenek yok gibi.

Mouse hoşuma gitti ama genel olarak palm tutuş tarzında rahat bir mouse gibi ben claw ve fingertrip tarzında kullanıyorum biraz daha elimi ağrıtırmı emin olamadım istediğim tip tam olarak Ajazz'ın AJ099 modeli gibi o tarz modellerde elim rahat ediyor ana SS Prime da alabilirim pek seçenek yok gibi.
Ben claw palm arası kullanıyorum ss prime. Fingertip için pek uygun olmayabilir. Razer Cobra alabilirsin.

Aktif olarak razer cobra kullanıyorum, eliniz büyükse ilk başlarda küçükmüş gibi gelebilir zamanla alışıyorsunuz.Fingertip olarak kullanıyorum gayetde güzel SS prime yerine cobra alın geçin.

Yeni konular

Geri
Yukarı