Ajazz AJ199 alınır mı?

Son düzenleme:
Yardımın için teşekkürler hocam bütçeyi biraz daha zorlayıp onu almaya çalışacağım.

Hocam baktımda hem fiyat olarak çok artı hem de çok geç gelecek o yüzden tekrar yazmak istedim VXE R1 Wireless Mouse bu model sence alınır mı?

Beken gibi kötü bir Mcu'ya ve kötü bir bataryaya sahip.

Beken gibi kötü bir Mcu'ya ve kötü bir bataryaya sahip.

Hocam vallaha bütçeyi artırmayı denedim fakat hem çok uzun süre mousesuz kalacağım hem de bayağı bir para vereceğim Logitech G102'den bile gayet memnun kalan biri olarak malzeme kalitesi veya sensör aşırı muhteşem olsun istemediğinden çok alt segment olmadığı sürece sorun yok benim için e sporcu olacağım triplerinde biri değilim fiyat performans olsun istiyorum ona göre bir mouse bakıyorum ona göre senden son bir rica olarak bir öneri bekliyorum.

Hocam vallaha bütçeyi artırmayı denedim fakat hem çok uzun süre mousesuz kalacağım hem de bayağı bir para vereceğim Logitech G102'den bile gayet memnun kalan biri olarak malzeme kalitesi veya sensör aşırı muhteşem olsun istemediğinden çok alt segment olmadığı sürece sorun yok benim için e sporcu olacağım triplerinde biri değilim fiyat performans olsun istiyorum ona göre bir mouse bakıyorum ona göre senden son bir rica olarak bir öneri bekliyorum.

Çok para vermek istemiyorsan attackshark X6.

Hocam yurt dışı ürünü istemiyorum çok geç geliyor o yüzden teşekkür ederim ama ben bir bakacağım bulamazsam kablolu iyi bir mouse alacağım.
HyperX Haste önerebilirim hocam yurt içi alacaksanız. G102'ye göre biraz daha büyük. Yine de belirtmem gerek önerilen yurt dışı ürünleri bu fareden kat kat iyidir.
G102 ile hemen hemen aynı boyutlarda Razer Cobra alabilirsiniz.
1710887939132.png

Max 2 hafta sürüyor.

Maalesef 2 hafta benim için fazla bir süre. Ve zaten önerilen fareler iyi olsa da hiçbiri tam anlamı ile pek içime sinmedi sürekli bir şeyi ile alakalı sorun veya malzeme kalitesinin memnuniyetisizliği ile alakalı şeyler gördüm o yüzden de gerçekten paraya kıyıp her anlamda beni üzmeyecek gerçekten kaliteli bir mouse almakta 4 bin TL üstü olduğu için başka bir zamana bıraktım mouse almayı misal Ninjutso Sora 4K Wireless mouse gibi modelleri veya o zaman hangi mouse gözüme çarparsa onu alacağım.Zaten pc hemde ekipman yenilemeyi düşünüyorum onu da o zaman tamen değiştireceğim

Yeni konular

Geri
Yukarı