Ajazz AK 680 Switch kalitesi nasıl?

• Konuyu başlatan Jozu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 28
  • Görüntüleme 553

Jozu

Femtopat
Daha fazla  
Şu anda Ajazz AK 680 brown Switch klavye kullanıyorum. Aslında Switch sesinden memnunum ama kullanalı 2 hafta olmasına rağmen 1-2 tuştan hafif yay sesi gelmeye başladı. Çok rahatsız etmiyor ama ileride diğer tuşlarda da olmaya başlarsa rahatsız edebilir. Uzun süredir kullanan varsa tavsiye verebilir mi?

Şu anda Ajazz AK 680 brown Switch klavye kullanıyorum. Aslında Switch sesinden memnunum ama kullanalı 2 hafta olmasına rağmen 1-2 tuştan hafif yay sesi gelmeye başladı. Çok rahatsız etmiyor ama ileride diğer tuşlarda da olmaya başlarsa rahatsız edebilir. Uzun süredir kullanan varsa tavsiye verebilir mi?
Switch olarak ideal denilebilir. Ama o kadar iyi değil. Red switchi ayrı bi rezalet zaten :D Eğer imkanınız var ise switch alabilirsiniz.

KTT Kang white V3 almayı düşünüyorum. Başka bir tavsiyeniz varsa söyleyebilirsiniz.
Güzel switchtir alabilirsiniz. Şu an indirimde GGboy markası var indirimde orjinal ktt kang değil ama orjinale yakın bir ürün.

Bütçem 400-500 ama artabilir. Aslında almam için bir acele yok. Şu anki Switch'ler bir süre götürür ama AliExpress'te indirim varken almak mantıklı diye düşündüm.
düşünürseniz gateron alabilirsiniz hocam.

Geri
Yukarı