Ajazz AK33 Black Switch mekanik klavye

Merhaba degerli Technopat Sosyal uyeleri. Bugün daha onceden kullanmis oldugum ve memnun kaldigim Ajazz AK33 Black Switch 75% layout mekanik klavyeyi sizlere anlatacagim.

Urunun blue Switch versiyonunu 2 sene boyunca sorunsuz bir sekilde kullandim, kucuk kardesim 6.kattan klavyeyi attığı icin haliyle bozuldu, ancak ben de zaten bu klavyeyi nazik kullanmadim. Sayisiz kez yumruk attigim, yerlere firlattigim bu klavye bir defa bile bozulma belirtisi gostermedi.

Us layout, abs keycaps, kendi Ajazz marka Black Switch'leri ve plastik kasa ile birlikte gelen urunun Plate'i aluminyum, buradan bir arti aldigini dusunuyorum. Urunun RGB olmadigin varsayiyorum. Benim kullandigim model sadece beyaz ışıklandırmalıydı fakat urunun ışıklandırmasız versiyonu da mevcut oldugundan oturu, bu versiyonun tam olarak nasıl oldugunu bilmiyorum. Kendi tecrubelerime gore urunun switchlerinden yay sesi cok az geliyor ve gercekten saglam olduklarini soyleyebilirim.

Eger bir mekanik klavye almayi dusunuyorsaniz bu kadar ucuzkan bu urunu gozden gecirmenizi oneririm. Sizin de fikirlerinizi bekliyorum.

Blue Switch Ajazz AK33 Sesi ve gorunusu

Son düzenleme:
Bu daktilo gibi ses çıkaran klavyeleri maalesef sevemedim. Black switch için de çok sesli diyorlardı. 🙁Attığınız videoya baktım. Çok gürültülü geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı