Elektronik Ajazz AK680 616 TL!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adamlar siparişimi kargoya vermemek için elinden gelen her şeyi yaptı :D Mecburen iade ettim daha 6 gün beklemem gerekecekti sadece kargoya verilmesi için.

Klavye şimdi geldi. RGB değilmiş. Üzdü. Fark etmemiştim.

Rainbow RGB olması lazım, sadece efektleri değişiyor fakat renkleri sabit diye biliyorum. Gelince bakacağım eğer LED'leri değiştirebilirsem sabit beyaz renk olarak modlamayı deneyeceğim ben de.

Rainbow RGB olması lazım, sadece efektleri değişiyor fakat renkleri sabit diye biliyorum. Gelince bakacağım eğer LED'leri değiştirebilirsem sabit beyaz renk olarak modlamayı deneyeceğim ben de.

Rainbow RGB diye bir tanım yok. Düz rainbow bu klavye. Bari tek renk yapsaydınız. Böyle yarısı sarı yarısı mavi çok çirkin duruyor. Darmoshark K8'den devam ben. Yedek klavye olarak dursun kenarda.

Rainbow RGB diye bir tanım yok. Düz Rainbow bu klavye. Bari tek renk yapsaydınız. Böyle yarısı sarı yarısı mavi çok çirkin duruyor. Darmoshark k8'den devam ben. Yedek klavye olarak dursun kenarda.

Işık modları değişmiyor mu?

Bana kargo takip numarası verildi fakat numarayı sorguladığımda "shipment information received" bilgisi geliyor. 11 gündür herhangi bir güncelleme yapılmadı. "[email protected]" mail adresine 2 kez durumla ilgili mail attım fakat geri dönüş alamadım. Bekliyoruz bakalım ne olacak.

1706093233434.png

Rainbow RGB diye bir tanım yok. Düz rainbow bu klavye. Bari tek renk yapsaydınız. Böyle yarısı sarı yarısı mavi çok çirkin duruyor. Darmoshark K8'den devam ben. Yedek klavye olarak dursun kenarda.
Sabit renkli RGB ledlere sahip çoğu klavyede rainbow RGB ya da FRGB olarak geçiyor diye biliyorum.
Işık modları değişiyormuş sanırım ama renkler sabit. Işıklar için animasyon var yani ama renkleri değiştiremiyorsun.

Sabit renkli RGB ledlere sahip çoğu klavyede rainbow RGB ya da FRGB olarak geçiyor diye biliyorum.

Işık modları değişiyormuş sanırım ama renkler sabit. Işıklar için animasyon var yani ama renkleri değiştiremiyorsun.

Sabit renkli RGB diye bir şey yok. Yaşayan ölü gibi bir şey oluyor dediğin.

Modlar değişiyor. Renkler sabit.

Son düzenleme:
Sabit renkli RGB diye bir şey yok. Yaşayan ölü gibi bir şey oluyor dediğin.
Tamam ama sonuçta içindeki ledler R, G ve B kombinasyonuyla ara renk veren RGB ledler değil mi ? Sadece tek tek renk atanamıyor ama ledler yine de RGB led, 100 liralık RGB şeritler gibi 3 renk minik ledin birleşimi ile ara renkleri vermesi lazım.

Modlar değişiyor. Renkler sabit.

Ben de diyordum sabit mora veya beyaza ayarlar kullanırım demek o da olmuyor...

Neyse en kötü kulaklarımın çınlamasını göze alarak tüm LED'leri babama mor LED'lerle değiştirtirim.

Tamam ama sonuçta içindeki ledler R, G ve B kombinasyonuyla ara renk veren RGB ledler değil mi ? Sadece tek tek renk atanamıyor ama ledler yine de RGB led, 100 liralık RGB şeritler gibi 3 renk minik ledin birleşimi ile ara renkleri vermesi lazım.

Yok. Uzatmanın manası da yok. Konu açarsan anlatırım yeri değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı