Elektronik Ajazz AK680 616 TL!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar ürün geldi ve PTT şubesinde 485 TL ödemesi varmış. Kafayı yiyeceğim ya vergi için bir şeyler yapılabilir mi acaba?

Yanwen ile geldi.

Kargo 30 gün sonra geldi ve 670 lira gümrük vergisi var dedi kurye almadım şubeye gönderdim. Klavyeden pahalı vergi istedi ne yapacağız?
Arkadaşlar ürün geldi ve PTT şubesinde 485 TL ödemesi varmış. Kafayı yiyeceğim ya vergi için bir şeyler yapılabilir mi acaba?

Yanwen ile geldi.
Hiç hoş olmamış maalesef, geri iade et falan da uzun süreç ama siz bilirsiniz tabiki.

Abi tüm sorun Yanwen'de, YunExpress ile gelen hiçbir kargoda çıkmadı bu sorun.

Aynen YunExpress ile gönderin diye mail falan atmak gerekiyordu ben öyle yapmıştım.

Aslında ben alırken böyle bir şey yapmamıştım. Direkt YunExpress üzerinden gönderdiler.

Konu sahibine helal olsun cidden sayısız insanı dolandırdı vergi yok diyerek 🤣

Yapmayın hocam gözünüzü seveyim YunExpress ile gönderin diye mail atın denilmişti diye hatırlıyorum.:D
Ama ben 1,2 forumda daha bu klavye hakkında bilgi alabilmek için dolanmıştım o yazı bu konuda mı yazıldı yoksa orada mı görmüştüm ondan emin değilim.

Yapmayın hocam gözünüzü seveyim YunExpress ile gönderin diye mail atın denilmişti diye hatırlıyorum.:D
Ama ben 1,2 forumda daha bu klavye hakkında bilgi alabilmek için dolanmıştım o yazı bu konuda mı yazıldı yoksa orada mı görmüştüm ondan emin değilim.
Bana da 550 TL çıktı vergi, konu sahibi çıkmayacak dedi ama bir sürü kişiye ortalama 60 kişiye çıkmış, o da 33.000 TL ediyor. Konu sahibi için adli işlemleri yarın ilk iş başlatıyorum, haberiniz olsun arkadaşlar. İlk soluğumu adliyede alacağım. 29 yaşında adamım, neyin ne olduğunu gayet iyi biliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı