Ajazz AK680 klavye hot swappable mi?

• Konuyu başlatan R.G.B
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 199

68 Key Hot Swappable Custom Gaming Mechanical Keyboard​

• 65% Layout Compact Keyboard For Space Saving
  • 3 Pin Hot-Swappable Gasket Structure
  • Fashionable Double Shot/Three Color ABS Injection Keycap
  • High Quality Sleeve Switch With Metal Contacts
  • Programmable Rainbow Light/No Light
  • USB Wired/Bluetooth 5.0 + 2.4GHz Connection

68 Key Hot Swappable Custom Gaming Mechanical Keyboard​

• 65% Layout Compact Keyboard For Space Saving
  • 3 Pin Hot-Swappable Gasket Structure
  • Fashionable Double Shot/Three Color ABS Injection Keycap
  • High Quality Sleeve Switch With Metal Contacts
  • Programmable Rainbow Light/No Light
  • USB Wired/Bluetooth 5.0 + 2.4GHz Connection
Hocam insanlar PCB'nin görüntüsünden lehimli olduğunu söylüyor veya switchleri çekmek için çok güç gerektiğini söylüyorlar. AliExpress yorumları da cabası.

Hocam insanlar PCB'nin görüntüsünden lehimli olduğunu söylüyor veya Switch'leri çekmek için çok güç gerektiğini söylüyorlar. AliExpress yorumları da cabası.

Yorumlarda senin dediğin gibi yazmışlar. Bilmediğimden soruyorum.
Switchler zaten PCB plakasına lehimlenmiyor mu? Başka yöntemleri varsa ben bilmiyorum.
Switchler zorda olsa çıkıyorsa hot swappable olmuyor mu?
Bende ürünü aldım. Keycaps, beğenmedim sadece onu değiştireceğim ben.

Yorumlarda senin dediğin gibi yazmışlar. Bilmediğimden soruyorum.
Switch'ler zaten PCB plakasına lehimlenmiyor mu? Başka yöntemleri varsa ben bilmiyorum.
Bende ürünü aldım. Keycaps, beğenmedim sadece onu değiştireceğim ben.
Ama bir çok insan da çekince geldiğini söylemiş. Siz çekince geliyor mu?

Ama birçok insan da çekince geldiğini söylemiş. Siz çekince geliyor mu?

Hocam benim elime henüz ulaşmadı ne yazık ki. 20'sinde sipariş vermiştim.

Ben de 25'inde sipariş verdim hocam. İnşallah kullanılmış veya çift tıklamalı gelmez.

İnşallah kusurlu gelmez sizde. Hot swappable dediğimiz mevcut switch yerine başka switch takmak olmuyor mu? Farklı tiplerde switch mi kullanmayı düşünüyorsunuz? Yoksa ürünün switch inde mi problem var? Vallaha ben klavyelerden çok anlayan biri değilim. Sessiz ve küçük diye bunu aldım.

İnşallah kusurlu gelmez sizde. Hot swappable dediğimiz mevcut switch yerine başka switch takmak olmuyor mu? Farklı tiplerde switch mi kullanmayı düşünüyorsunuz? Yoksa ürünün switch inde mi problem var?
Evet hot swap switchin değiştirilebilmesini sağlayan klavye özelliğidir. Sorun şu PCB görünüş olarak lehimli duruyor fakat klavye hot swap diye geçiyor. Bazıları değil diyor bazıları çıkarabildiklerini söylüyor.

Evet hot swap Switch'in değiştirilebilmesini sağlayan klavye özelliğidir. Sorun şu PCB görünüş olarak lehimli duruyor fakat klavye hot swap diye geçiyor. Bazıları değil diyor bazıları çıkarabildiklerini söylüyor.

Elime ulaştığı zaman deneyip yazarım buraya.

Geri
Yukarı