Ajazz AK820 75% mekanik klavye alınır mı?

Aşağıdakini beğenemedim hocam. Yukarıdaki ile AK820'yi karşılaştırsak hangisi daha iyi?
Aradaki farklar tuş sayısı, dizilim, switch. Ak820 pro gift veya flying fish switch kullanıyor. Normalinin switchlerini bilmiyorum. Eğer ki gift veya flishing fish switch kullanmışlarsa Akkodan iyi switchleri. Görünüm olarak bence Akko daha iyi.

Aradaki farklar tuş sayısı, dizilim, Switch. AK820 Pro gift veya flying fish Switch kullanıyor. Normalinin Switch'lerini bilmiyorum. Eğer ki gift veya flishing fish Switch kullanmışlarsa Akko'dan iyi Switch'leri. Görünüm olarak bence Akko daha iyi.

Amazon.com.tr kral bundan alacagım 2100 TL'ye cikiyor değer mi sence.

Amazon.com.tr kral bundan alacagım 2100 TL'ye cikiyor değer mi sence.
Bence biraz bütçe ekleyip pro versiyonunu alın bayağı sağlam pro modeli verdiğiniz ekstra ücrete değeceğini düşünüyorum ama illa normal alicaksanız aldığınız normal modelinin diğerlerine bakin bence 2100Tl normal haline fazla.

Bence biraz bütçe ekleyip Pro versiyonunu alın bayağı sağlam Pro modeli verdiğiniz ekstra ücrete değeceğini düşünüyorum ama illa normal alacaksanız aldığınız normal modelinin diğerlerine bakin bence 2100TL normal haline fazla.

Pro hali 2700'e kadar çıkıyor kral 400 TL ithalat istiyor.

Bence biraz bütçe ekleyip Pro versiyonunu alın bayağı sağlam Pro modeli verdiğiniz ekstra ücrete değeceğini düşünüyorum ama illa normal alacaksanız aldığınız normal modelinin diğerlerine bakin bence 2100TL normal haline fazla.

Pro haliyle arasıındaki fark sadece ekran falan degil mi? Switch'leri farklı mı ki?

Pro hali 2700'e kadar çıkıyor kral 400 TL ithalat istiyor.

Pro haliyle arasıındaki fark sadece ekran falan degil mi? Switch'leri farklı mı ki?
Pro modelinde gift veya flying fish switch mevcut normalini bilmiyorum. Araştırın switchler aynıysa normal alıp geçin. Ajazz Red veya blue varsa normalde kesinlikle Pro almanızı öneririm.

Geri
Yukarı