Ajazz AK820 Pro alırken gümrük vergisi çıkar mı?

Senpaii

Centipat
Daha fazla  
Ajazz AK820 Pro almak istiyorum ama gümrük vergisinden korkuyorum, bundan kaçınmak için bir yöntem var mı?

Whatgeekten alıyorsan Alacağın fiyatın %33ünü hesapla 10 dolar ve altı yapıyorsa öderler. Desteğe de yaz fiyatı 20 dolar falan göstersinler.
%33 18.8 dolar yapıyor, desteğe mail attım ingilizce olarak. Fiyatı düşürmelerini rica ettim fakat halihazırda bir siparişim yok. Ne zaman cevap verirler onu da bilmiyorum...

Son düzenleme:
Eğer yapmazlarsa kazık gibi vergi geliyor, 1k civarı. Yaparlar diyorsanız dediğiniz gibi not düşüp sipariş vereceğim.

Hocam maile cevap gelmedi, saatler oldu maili atalı. Ne yapabilirim?
Muhtemelen yoğunluk var yılbaşından beri daha bizim kargolar da çıkmadı. Bekliyoruz başka çare yok.

Bir cevap alabildiniz mi? Bende ayni klavyeyi almak istiyorum fakat emin olamadim vergi yuzunden.

Bu sitede vergi odenmedigini soyleyenler vardi forumda burada 57 dolara geliyor fiyati fakat kendi sitesinde 48 dolar
Nereden almak mantikli olur acaba

Bir cevap alabildiniz mi? Bende ayni klavyeyi almak istiyorum fakat emin olamadim vergi yuzunden.

Bu sitede vergi odenmedigini soyleyenler vardi forumda burada 57 dolara geliyor fiyati fakat kendi sitesinde 48 dolar.
Nereden almak mantikli olur acaba.

Aldım, Whatgeek üzerinden aldım ben de. Kendi sitesinin kargo fiyatı inanılmaz uçuk, Whatgeek Support maili var oraya yazarsanız vergi konusunda yardımcı oluyorlar. İngilizceniz yetse dahi ChatGPT ile yazmanızı öneririm resmi mail olduğu için. Şu an Çin'den yola çıktı klavye, sonuçlanınca söylerim size vergi konusunda ne olup bitiyor diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı