Ajazz AK873 alınır mı?

Bütçe
1.039,99 TL
Hocam Switch ve keycaps giriş seviyesinin bir tık üstü diyebilirim. PBT keycaps olması bir avantaj. Ayrıca switch'lerin de zamanla bozulması halinde kendiniz kolaylıkla değiştirebiliyorsunuz. Sanırım kablo sargısı bazen kutu içerisinde formunu koruyamayabiliyor. Onunu dışında yazılımları da çok amatörce oluyor. Yİne de memnun kalırsınız. Tabi tavsiyem kırmızı switch tercih etmeniz.

Hocam Switch ve keycaps giriş seviyesinin bir tık üstü diyebilirim. PBT keycaps olması bir avantaj. Ayrıca Switch'lerin de zamanla bozulması halinde kendiniz kolaylıkla değiştirebiliyorsunuz. Sanırım kablo sargısı bazen kutu içerisinde formunu koruyamayabiliyor. Onunu dışında yazılımları da çok amatörce oluyor. Yine de memnun kalırsınız. Tabii tavsiyem kırmızı Switch tercih etmeniz.

Peki bu daha iyi diyebileceğiniz 1.100 TL'yi geçmeden klavye öneriniz var mı? Hot swap ve kasası sağlam olursa güzel olur.

Peki bu daha iyi diyebileceğiniz 1.100 TL'yi geçmeden klavye öneriniz var mı? Hot swap ve kasası sağlam olursa güzel olur.
Ben şahsen Redragon K628 Pro kullanıyorum ve maalesef stok yok şu anda. 1000 TL civarına geliyordu bir aralar. Tabi keycaps ve kablo modlaması yaptım. Bilek desteğini de kendim ekledim.

2023-05-13 19.10.41.jpg

Geri
Yukarı