Ajazz AK992 alınır mı?

Sefplase

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Normalde bu tarz klavyeler direkt Türkiye'de satılmıyor ancak bu klavyeyi Trendyol üzerinde buldum. Tek aklıma takılan nokta bu klavyede Anti-Ghosting olup olmadığı çünkü sitesinde bunun hakkında hiçbir bilgi bulamadım. Sizce bu klavye oyun için alınır mı? Teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar. Normalde bu tarz klavyeler direkt Türkiye'de satılmıyor ancak bu klavyeyi Trendyol üzerinde buldum. Tek aklıma takılan nokta bu klavyede Anti-Ghosting olup olmadığı çünkü sitesinde bunun hakkında hiçbir bilgi bulamadım. Sizce bu klavye oyun için alınır mı? Teşekkürler.
99 Key Hot Swappable RGB Custom Gaming Keyboard aşağıda açıklama kısmında full key anti ghosting olduğu yazıyor.
Screenshot_2024-02-24-23-12-05-376_com.microsoft.emmx.jpg

Hocam teşekkür ederim buraya da not düşeyim. Ben ürünü satın aldım ve elime ulaşmış durumda, Anti-Ghosting özelliği mevcut. Ürün fiyatına göre gayet güzel. Ben kendim ekstra tuş takımı ve anahtar alarak özelleştireceğim.
Hocam sen ajazz almışsın ben de ajazz ak 992 gasket almayı düşünüyorum fikrin nedir değer mi aldığım ürüne verdiğim paraya sanırım harfler şeffaf değil karanlıkta gözükmüyor öyle baktım ama fikrin nedir ? linki =

Hocam sen ajazz almışsın ben de ajazz ak 992 gasket almayı düşünüyorum fikrin nedir değer mi aldığım ürüne verdiğim paraya sanırım harfler şeffaf değil karanlıkta gözükmüyor öyle baktım ama fikrin nedir ? linki =
Mavi renginin mavi keycapsleri şeffaf haberin olsun. Attığın linkteki Ak992 alınır.

hangisini almalı renk olarak siyah olan hoşuma gidiyor fakat keycapsleri şeffaf olmadığı için tam net olarak karar veremedim fikrinizi alabilir miyim?
Bir de yazılımla uğraşıyorum kod yazıyorum , arada da oyun oynuyorum yani hangisi benim için daha iyi olurdu acaba
Bu klavye mi yoksa başka klavyelere de bakmalı mıyım

hangisini almalı renk olarak siyah olan hoşuma gidiyor fakat keycapsleri şeffaf olmadığı için tam net olarak karar veremedim fikrinizi alabilir miyim
Hoşunuza gitmişse alın hocam. İleride keycapsleri değiştirirsiniz en kötü. Değiştirmeseniz bile tuşlar tam görünmese de önünü görücek kadar gözükür. Bu fiyata daha iyi hotswap tam klavye alamazsınız alın geçin.

Yeni konular

Geri
Yukarı