AJAZZ AK992 klavyenin hangi switch modeli alınmalı?

dodo61

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Türkiye
Merhaba arkadaşlar. Amazon üzerinden AJAZZ AK992 model klavye almayı planlıyorum. Yaklaşık vergilerle birlikte 2200 TL'ye geliyor. Bilmek istediğim, hangi switch'i tercih etmeliyim?
Açıkçası çok da daktilo gibi ses çıkarmasını istemiyorum çünkü gece rahatsız edebilir sesleri. Aklımda kırmızı switch olan modeli var. Ama herhangi bir sorun yaşar mıyım? Kaliteli mi switchleri?
Veya çok kullandığım tuşlar için harici olarak cherry mx switch mi takayım? w,a,s,d ve yön tuşlarının olduğu yere.
Ek olarak varsa bildiğiniz şeffaf Türkçe tuş takımı önerisi alabilirim. Çoğunlukla US olarak tuş takımı gördüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon.com.tr bu linkten almak daha mantıklı değil mi? Daktilo gibi ses çıkarmasını istemiyorsan sarı kırmızı siyah beyaz switchleri seçebilirsin. Hatta daha da az ses çıkarmasını istiyorsan brown(kahverengi) olabilir.

Amazon.com.tr bu linkten almak daha mantıklı değil mi? Daktilo gibi ses çıkarmasını istemiyorsan sarı kırmızı siyah beyaz switchleri seçebilirsin. Hatta daha da az ses çıkarmasını istiyorsan brown(kahverengi) olabilir.
Attığınız klavye ile benim demiş olduğum klavye farklıdır. Hem batarya kapasitesi olsun hem sizin atmış olduğunuz ışıklandırmasız olsun. Farklı klavyeler yani. Benim almak istediğim ürün bu: Amazon.com.tr

Attığınız klavye ile benim demiş olduğum klavye farklıdır. Hem batarya kapasitesi olsun hem sizin atmış olduğunuz ışıklandırmasız olsun. Farklı klavyeler yani. Benim almak istediğim ürün bu: Amazon.com.tr
Hiç görmemişim valla AK992 yazıyor diye aynısı sanmıştım. Çok saçma bu kadar fark etmesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı