Ajazz K685T alınır mı?

Muhammed_Yusuf

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,
RGB Red Switch bir klavye arıyordum Akakçe'de bunu gördüm.

Sizce alınır mı? Sanırım zorro Switch ama çok duyduğum bir Switch değil bu. Uzun ömürlü olmasını istiyorum yay sesi, basmama sorunu gibi şeyler yaşamak istemiyorum. Bu fiyat bandında önerebileceğiniz bir RGB Red Switch bir klavye varsa duymak isterim, şimdiden teşekkürler.

Bütçe esnerse;

%60 boyut:

%65 boyut:

Kablosuz %60 boyut:

Fullsize:

%60 boyut:

%65 boyut:

Kablosuz %60 boyut:

Fullsize:
Teşekkürler. RK61 hangi marka switch kullanıyordu?

Yay sesi veya basmama sorunu yapmaz değil mi? :D
Yay sesi sorunu yok. 2-3 yıl aktif kullanımdan sonra basmama, çift basma sorunları çıkarsa hot-swappable bir klavye. Klavye üzerinde kullanmadığınız tuşların switch'lerini kullandıklarınızla değişebilirsiniz veya yeni switch'ler alıp takabilirsiniz. Yanında ekstra birkaç switch de yolluyorlar diye biliyorum. Buradan da alınabilir ayrıca:

Türkçe Q baskısı bulunuyor Connect Game'dekinin.

Yay sesi sorunu yok. 2-3 yıl aktif kullanımdan sonra basmama, çift basma sorunları çıkarsa hot-swappable bir klavye. Klavye üzerinde kullanmadığınız tuşların Switch'lerini kullandıklarınızla değişebilirsiniz veya yeni Switch'ler alıp takabilirsiniz. Yanında ekstra birkaç Switch de yolluyorlar diye biliyorum. Buradan da alınabilir ayrıca:

Türkçe Q baskısı bulunuyor Connect Game'dekinin.

Türkçe Q olması benim için sorun değil o yüzden Banggood'dakine bakacağım fakat bu ürün Çin'den geleceği için ekstra vergi falan giriyor mu içine? Yoksa direk 1050TL mi?

Banggood'un stoku yokmuş "Yeniden stoklama. Jan 13 tarihinden önce gönderilmesi bekleniyor" yazıyor bu tam olarak ne demek ocağın 13'ünden sonra stok mu geliyor?

Türkçe Q olması benim için sorun değil o yüzden Banggood'dakine bakacağım fakat bu ürün Çin'den geleceği için ekstra vergi falan giriyor mu içine? Yoksa direk 1050TL mi?

Banggood'un stoku yokmuş "Yeniden stoklama. Jan 13 tarihinden önce gönderilmesi bekleniyor" yazıyor bu tam olarak ne demek ocağın 13'ünden sonra stok mu geliyor?
Büyük ihtimal. Ekstra ücret çıkmaması için nakliye kısmında Türkiye'ye direkt posta seçeneğini seçebilirsiniz.

Geri
Yukarı