AK-47 headshot nasıl geliştirebilirim?

Emzik

Hectopat
Daha fazla  
Sprayim çok iyi fakat ben düşman çıkar çıkmaz veya uzaktayken HS atmak istiyorum. Supreme'im. Hangi map/mapleri önerirsiniz? Tam isim yazalım lütfen.

Sprayim çok iyi fakat ben düşman çıkar çıkmaz veya uzaktayken HS atmak istiyorum. Supreme'im. Hangi map/mapleri önerirsiniz? Tam isim yazalım lütfen.
Özellikle bir map varmı bilmiyorum bende Faceit Lv 8'im bugüne kadar mm çok kasmadim. Size önerim aimbotz da kutular açık one tap çalışın. Bu işin özel bir yolu yok FPS oyunlarında iyi olmak için çok pratik lazım.

İstediğiniz harita modu sadece refleks geliştirmek rolü üstleniyor. Reflekslerinizi iyi kullanabilmek için iyi bir FPS oranı, kaliteli sensör kullanan bir mouse ve harita bilgisi gerekiyor.

Kaliteli mouse demişken sakın birinin gazına gelme eline oturan ve DPI'ına alıştığın bir mouse senin aimini belirler. FK1 alanla Razer alanın farkını görmedim.

Bence aim geliştirme oyunlarını denemelisin. Örneğin Aim Lab gerçekten cok işe yarıyor. Özellikle reflekslerini hızlandırıyor.

Şimdi az hareket ederek dusman önüne çıktığı anda kafasına tutuyorsun cross u sonra zınk diye atiyorsun ölüyor, zınk çalışması yapabilrsin.

Buyur bu videoyu izleyebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Doğru hassasiyet ve DPI ayarlarını bulmak çok önemli. Bunun için surf maplerini ve FFA sunucularını kullanmanı öneririm. Alıştıktan sonra istemsizce vurmaya başlayacaksın. Bu olay rütbeye değil kola ve fare hakimiyetine bakıyor daha çok. Zamanla olacak şeyler bunlar bir anda yapamazsın :)

Geri
Yukarı