AK820 Pro vs Rampage KB-RX63 b-atom

multivitamin

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi AK820 Pro vs Rampage KB-RX63 b-atom hangisini tercih etmeliyim fiyat konusu sıkıntı değil ikisinden birini alacağım hangisini önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi AK820 Pro vs Rampage KB-RX63 b-atom hangisini tercih etmeliyim fiyat konusu sıkıntı değil ikisinden birini alacağım hangisini önerirsiniz?
Hocam rampage markası herhangi bir kıstasta burada önerilen ürünlere muadil veya alternatif olamaz. Tabii ki de AK820 Pro.

O fiyat bantlarında

en.akkogear.com

Amazon.com.tr

Hocam rampage markası herhangi bir kıstasta burada önerilen ürünlere muadil veya alternatif olamaz. Tabii ki de AK820 Pro.

O fiyat bantlarında

en.akkogear.com

Amazon.com.tr
2100tlye 5087B Plus aldıktan sonra 5108B Plus'ın 130tl daha ucuza satılması beni üzdü :D. Kargo yarın gelecek kapıda iade mi etsem acaba?

Son düzenleme:
5087B Plus aldıktan sonra 5108B Plus'ın 200tl daha ucuza satılması beni üzdü :D. Kargo yarın gelecek kargo gelince almasam mı acaba?
Valla aynı durumda olsam ben de büyük ihtimal arafta kalırdım. Ama ben biraz tez canlıyım iade edip 5108b alırdım. Arada çok az bi meblağ kalmış olmasa tereddüt etmezdim 5087bden. Karar senin.

Valla aynı durumda olsam ben de büyük ihtimal arafta kalırdım. Ama ben biraz tez canlıyım iade edip 5108b alırdım. Arada çok az bi meblağ kalmış olmasa tereddüt etmezdim 5087bden. Karar senin.
Valla abime de tam klavye lazımdı 5108B Plus'ı da sipariş etmeyi düşünüyorum Tactile switch kullanıyorum hem tam onluk :D. şuan 2si de elimde bulunsun diye. İndirim biterse 5087B Plus'ı satarım en kötü.

Daha önce hangi klavyeleri kullandınız? Vaktiniz varsa kullanıcı olarak karşılaştırma yaparsanız eleştiri ve yorumlarınız birçok kişiye dokunacaktır.
Yeni yeni böyle klavyelere merak salıyorum. Hep eski ve kötü mekanik klavye kullandığım için biraz zor olucaktır karşılaştırma.

Vallahi abime de tam klavye lazımdı 5108b Plus'ı da sipariş etmeyi düşünüyorum tactile Switch kullanıyorum hem tam onluk :D. Şu an 2'si de elimde bulunsun diye. İndirim biterse 5087b Plus'ı satarım en kötü.

Yeni yeni böyle klavyelere merak salıyorum. Hep eski ve kötü mekanik klavye kullandığım için biraz zor olacaktır karşılaştırma.

Ben az çok farkı biliyorum da yeni merak salan ya da yeni klavye alacak ama tereddütte kalan çok insan var. Daha önce MSI steelseris Logitech vs. kullandım fakat Custom veya Akko, Ajazz, epomaker gibi markaların üst segment denilecek klavyelerinin tadına bakamadım. Merak ediyorum ben de.

Geri
Yukarı