AK820 Pro Whatgeek'de gönderime açıldı mı?

Globalde whatgeek gonderim yapmiyor ama siparis asamasinda whatgeek uk'de herhangi bir uyari cikmiyor. Avrupa icin whatgeek uk sayfasi acilmis daha once gormemistim. Burada sipariste herhangi bir uyari cikmiyor isteyen deneyebilir.

Globalde whatgeek gonderim yapmiyor ama siparis asamasinda whatgeek uk'de herhangi bir uyari cikmiyor. Avrupa icin whatgeek uk sayfasi acilmis daha once gormemistim. Burada sipariste herhangi bir uyari cikmiyor isteyen deneyebilir.
Yeni gördüm. Klavyeyi sipariş verdim artık...

Hocam

Globalde whatgeek gonderim yapmiyor ama sipariş asamasinda whatgeek UK'de herhangi bir uyari cikmiyor. Avrupa icin whatgeek UK sayfasi acilmis daha once gormemistim. Burada sipariste herhangi bir uyari cikmiyor isteyen deneyebilir.

Fiyatına bir göz attım. 60 sterlin yaklaşık olarak 2.500 TL. Değer mi bilmiyorum.

Yeni gördüm. Klavyeyi sipariş verdim artık...

Hocam

Fiyatına bir göz attım. 60 sterlin yaklaşık olarak 2.500 TL. Değer mi bilmiyorum.
Aslinda bilgilendirme amacli yazdim. Whatgeek tercih edilen bir yerdi. Arayan insanlar icin denk gelirse yararlanabilirler diye dusundum. Globalde'ki kupon kodu gecerli degil galiba. Ancak GEEK10 %10 indirim yapiyor gene. Bende Lofree Flow icin bakmistim.

Aslinda bilgilendirme amacli yazdim. Whatgeek tercih edilen bir yerdi. Arayan insanlar icin denk gelirse yararlanabilirler diye dusundum. Globalde'ki kupon kodu gecerli degil galiba. Ancak GEEK10 %10 indirim yapiyor gene. Bende Lofree Flow icin bakmistim.

Eğer %10 indirim yapıyorsa iyidir o zaman. 2100 TL civarı oluyor.

Eğer %10 indirim yapıyorsa iyidir o zaman. 2100 TL civarı oluyor.
GEEK10 denedim yapiyordu. Ancak sormak lazim odemeyi yapipta sonradan iptal etmesinler. Siparis ekraninda herhangi bir uyari cikmiyor. 7 sterlin gibi bir kargo ucreti aliyor. Baktigim kadariyla Ingiltere'de iade merkezleri de varmis. Reddit de yazanlar var.

GEEK10 denedim yapiyordu. Ancak sormak lazim odemeyi yapipta sonradan iptal etmesinler. Sipariş ekraninda herhangi bir uyari cikmiyor. 7 sterlin gibi bir kargo ucreti aliyor. Baktigim kadariyla İngiltere'de iade merkezleri de varmis. Reddit de yazanlar var.

2.100 TL gibi bir fiyata geliyorsa gerçekten alınır. Epomakerden alanlar vergiyle beraber 2.500 TL ödemişlerdi zaten.

2.100 TL gibi bir fiyata geliyorsa gerçekten alınır. Epomakerden alanlar vergiyle beraber 2.500 TL ödemişlerdi zaten.
Mail attim. Globaldeki iletisim adresleri var ancak UK'den gonderim yapip vergilendirmenin fiyata dahil olup olmadigini sordum geri donus yaparlarsa bilgilendirme yaparim.

Geri
Yukarı