AK992 versiyonları arası farklılık nedir?

Makaleler
2
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar, AK992 almaya karar verdim sayılabilir. Ama kafamı kurcalayan bazı şeyler var.

Öncelikle şu iki model arası farklılık nedir?
1- Ajazz AK992 Hot-swappable Gasket 3-Mode Mechanical Keyboard
2- Ajazz AK992 Summer Blue Wireless Mechanical Keyboard

Daha sonra; bu modellerin hangisi / hangilerinin keycap'leri transparandır? Çünkü tuş içerisinden aydınlatmanın çıkması benim için önemli.

Bir başka soru, Whatgeek'ten aldığım senaryoda vergi ödüyor muyuz ekstra olarak? Not kısmına Yunwan ile gönderin denildiğinde ödemediğini söyleyen de var, ödediğini söyleyen de. Bu kısımda aklım açıkçası karıştı. Ürün amazonda vergisi tahsil edilen şekilde de satılıyor, belki böyle de satın alım yapılabilir. (Amazon.com.tr)

Bir de gözüme açıkçası hoş gelen "Summer Blue" modeli oldu. Ancak ben Brown switch istiyorum. Red'e göre biraz daha hoş bir hissiyatı olduğu söyleniyor. Öncelikle Brown switch hakkındaki yorumlarınız, daha sonrasında da bu ürünün stoğu ne zaman gelir bilginiz varsa ve paylaşırsanız sevinirim. İndirim kodu vesaire varsa da alabilirim.

Daha önceki yardımlarınız çok işime yaramıştı, yine buralarda iseniz çok süper olur @MuratTheFounder

Whatgeek üzerinden siparişler Türkiye'ye kapalı şu anda. Vergi işi biraz şans işi PTT'ye verirlerse vergi ödüyorsun yanwen PTT'ye veriyor YunExpress arasa veriyor diye gördüm genel olarak ama kesin bir bilgi vermek çok zor tamamen şans işi.

Whatgeek üzerinden siparişler Türkiye'ye kapalı şu anda.
Ben açıldı zannediyordum ama evet adres girince gönderilemiyor dedi. O biraz şanssız olmuş. O zaman Amazon'dan alacağız mecbur. Orada fiyat bir tık daha uygundu zaten.

Ben açıldı zannediyordum ama evet adres girince gönderilemiyor dedi. O biraz şanssız olmuş. O zaman Amazon'dan alacağız mecbur. Orada fiyat bir tık daha uygundu zaten.

Epomakerdan bakabilirsiniz, pek tavsiye etmiyorum müşteri hizmetleri çok iyi değil ama uyguna bir şeyler yakalayabilirseniz alınabilir 10 dolar indirim kodu da alabilirsiniz buradan, Ajazz 820 Pro aldım ben. Eğer Amazon'da uygunsa Amazon'u tercih edin.

Attığınız ilk 2 klavyenin Switch'leri farklı sanırım.

81.99AU $ |AJAZZ AK992 mekanik klavye üç modlu 5.0 Bluetooth 2.4G kablosuz RGB arka iÅık 100 tuÅları Hot Swap ergonomik oyun klavyesi| | - AliExpress Şurada da istediğim kombinasyon var bu arada. Blue + Brown Switch.

Attığınız ilk 2 klavyenin Switch'leri farklı sanırım.
Evet, sanırım. Birinde "Ajazz customized Switch" var iken diğerinde "AS-001" olarak belirtilmiş. Bir de bataryada farklılık olsa gerek. Biri 3600mAH, diğeri 4000.

Bir de Epomaker'da da ilgili kombinasyon yok. Direkt ışıklandırma olmayan model kalmış sadece.

Son düzenleme:
Transparan keycap işini riske atarak renk fark etmeksizin Brown Switch tercih edebilirim aslında. Ancak keycap seçerken nelere dikkat etmek gerekiyor hakim değilim. Örneğin şu set uyar mı mesela? Amazon.com.tr

Transparan keycap işini riske atarak renk fark etmeksizin Brown Switch tercih edebilirim aslında. Ancak keycap seçerken nelere dikkat etmek gerekiyor hakim değilim. Örneğin şu set uyar mı mesela? Amazon.com.tr
Mavi renklisini alırsanız mavi keycapsleri şeffaf. Keypcas işinden pek anlamam hocam be :D.

Mavi renklisini alırsanız mavi keycapsleri şeffaf. Keypcas işinden pek anlamam hocam be :D.
:) Evet onu fark ettim ama Brown switch deneyimlemek istiyorum. Mavi renginin Brown Switch seçeneği yok. Satıcıya mesaj attım, bakalım ne diyecekler. Switch değiştirmek keycapten daha maliyetli olacağı için muhtemelen istediğim switch'li olan bir modeli alıp yanına keycap eklemesi yapacağım gibi duruyor.

:) Evet onu fark ettim ama Brown switch deneyimlemek istiyorum. Mavi renginin Brown Switch seçeneği yok. Satıcıya mesaj attım, bakalım ne diyecekler. Switch değiştirmek keycapten daha maliyetli olacağı için muhtemelen istediğim switch'li olan bir modeli alıp yanına keycap eklemesi yapacağım gibi duruyor.
İnşallah istediğiniz gibi olur iyi günler. Şimdiden hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı