Çözüldü Akakçe ve Cimri'de İtopya'nın gözükmemesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus ROG Strix G18
Intel Core i9 13980HX
Nvidia GeForce RTX 4070
16GB DDR5 4800MHz RAM
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisliği Öğrencisi
Dostlar, Cooler Master CH 321'in fiyatına şöyle bir bakayım dedim ve 500 TL'de seyrediyordu. İtopya'ya baktım, indirimde 300 TL'ye var ama Akakçe ya da Cimri'de bu gözükmüyor. Daha önce başka ürünlerde de bunu görmüştüm, neden böyle acaba?

1619777555963.png

1619777380026.png

1619777419485.png

Çözüm
Hocam en iyisi bir ürün almadan önce tüm sitelere bakmak çünkü epey cimri gibi siteler %100 doğru olmayabiliyor.
Hızlı bakmak gerektiğinde işe yarıyorlar aslında ama dediğiniz gibi aksamalar oluyor.
alternatif olarak teknoloji ürünlerinde aşağıdaki siteyi de kullanabilirsiniz fiyat karşılaştırması için.
www.teknofiyat.com
Arkadaşın söylediği site tak diye buldu en ucuzu, alternatif olarak kullanılabilir diye düşünüyorum.
Dostlar merak edip Cimri ve Akakçe' ye mail attım. Akakçe' de hakkımızda kısmındaki mail adresine attım, 2 kere denedim 3 kere sistem denemiş ama ulaştırılamadı diyor. Cimriden ise mesaj geldi, olay muhtemel bir sistem hatası gibi gözüküyor. Düzelteceklerini söylediler. Mail aşağıda.
1620047589226.png
alternatif olarak teknoloji ürünlerinde aşağıdaki siteyi de kullanabilirsiniz fiyat karşılaştırması için.
www.teknofiyat.com
Bu siteyi ilk kez gördüm açıkçası, denemek için CH321 yazdım tak diye çıkardı İtopya' yı. Açıkçası güzel gözüküyor teşekkürler.
Evet onu ben de gördüm. MSI GC20'ye bakarken gözüme çarpmıştı.
Dediğim gibi başka ürünlerde de gördüm, ilginç bir durum. Bunlara güvenmeyip bir de İtopya ve Vatan' a bakmak gerek diye düşünüyorum. Bazen Vatan Bilgisayar' daki ürünleri de göstermiyor.

Hocam en iyisi bir ürün almadan önce tüm sitelere bakmak çünkü epey cimri gibi siteler %100 doğru olmayabiliyor.
Hızlı bakmak gerektiğinde işe yarıyorlar aslında ama dediğiniz gibi aksamalar oluyor.
www.teknofiyat.com
Arkadaşın söylediği site tak diye buldu en ucuzu, alternatif olarak kullanılabilir diye düşünüyorum.
Dostlar merak edip Cimri ve Akakçe' ye mail attım. Akakçe' de hakkımızda kısmındaki mail adresine attım, 2 kere denedim 3 kere sistem denemiş ama ulaştırılamadı diyor. Cimriden ise mesaj geldi, olay muhtemel bir sistem hatası gibi gözüküyor. Düzelteceklerini söylediler. Mail aşağıda.
1620047589226.png

Son düzenleme:
Çözüm
Mailin üstünden 2 sene geçmiş ama hiçbir şey düzelmemiş, hala İtopya çıkmıyor.

O zaman Akakçe zaten dönüş yapmamıştı, Cimri'den mi habsediyorsunuz?

Geri
Yukarı