Akaryakıta Zam Geldi!

Pikachu.34

Kilopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Dün gece itibariyle akaryakıta zam geldi arkadaşlar. Ne denilebilir ki...

Dosya Ekleri

• IMG_20230716_070659.jpg
    IMG_20230716_070659.jpg
    97,5 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_20230716_070633.jpg
    IMG_20230716_070633.jpg
    119,6 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:
Dün gece itibariyle akaryakıta zam geldi arkadaşlar. Ne denilebilir ki...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Verirsen oyunu sözde çakma sağcıya, görürsün sürekli facia diyorum. Hakkını yedirmeyen Fransa halkına saygım git gide artıyor.
Hocam onurlu ve efendi dürüst saygılı ve hakkını yedirmeyen güzel ülke ve güzel Fransa insanları gibi olmak için daha ne kadar bekleyeceğiz onlar gibi olamaz mıyız?

Patates soğan için vatan mı satılır? Bir kuru ekmek yerim yine de vatanımı vermem bana vatan lazım diyenler bu zamlar yakında sizinde başınızı ağrıtacak ağrıtıyorda yahu zaten vatanın elden gidiyor suriyeliler Afganlar bayraklarını rahatlıkla ülkende açıyorlar sen halen ne vatanından bahsediyorsun? Zaten vatanının bütün bir bölümü parsel parsel satılıyorken ne vatanından bahsediyorsun? Bu kadar cahil olduğu sürece değil Fransa halkı gibi direniş yapmayı bunlarla aynı hava bile solunulmaz hadi ye kuru ekmeğini patatesini soğanını zaten onları da yiyemezsin kaç TL olmuş kilosu hadi al ye bakalım alıp yiyebilecek misin? Bu arada bu akaryakıt zam mı için bir ohhhh çekiyorum müstahak.

Yeni konular

Geri
Yukarı