Akasa Beşli Fan Çoklayıcı Alınır Mı?

Bu kablo sadece fanların enerjisini çoklama yapar.
RGB'ler için kontrolcü gerekir.
Peki bir şey soracağım bende aşağıya bıraktığım çoklayıcı var, anakartta girişe takıp bir ucunu egzoz fana takıp diğer iki ucunu öndeki 3 fana bağlıyorum ama videodaki gibi yapıyor sizce sorun nedir? Gücü falan mı yetmiyor?
Mevcut olan çoklayıcı: Amazon.com.tr

Videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Peki bir şey soracağım bende aşağıya bıraktığım çoklayıcı var, anakartta girişe takıp bir ucunu egzoz fana takıp diğer iki ucunu öndeki 3 fana bağlıyorum ama videodaki gibi yapıyor sizce sorun nedir? Gücü falan mı yetmiyor?
Mevcut olan çoklayıcı: Amazon.com.tr

Videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

LED'ler gidiyor fanlarda duruyor mu peki?

Dosya Ekleri

• C61AC621-9FE6-4650-A589-03B1EA879757.jpeg
    C61AC621-9FE6-4650-A589-03B1EA879757.jpeg
    232,8 KB · Görüntüleme: 26
ARGB kontrolcünün gücü yetmiyormuş gibime geliyor.
Beslemesini SATA'dan yapın.
Hocam sata ile yapmam için yukarıda attığım fan çoklayıcısını mı almam gerekiyor? Bendeki çoklayıcı gücünü anakarttan alıyor, diğer alfais direkt PSU'ya takılıyor o yüzden sormuştum.

Hocam SATA ile yapmam için yukarıda attığım fan çoklayıcısını mı almam gerekiyor? Bendeki çoklayıcı gücünü anakarttan alıyor, diğer alfais direkt PSU'ya takılıyor o yüzden sormuştum.

Eğer sendeki fan çıklatıyı işini görüyorsa şöyle bir şeyde işini görür bu molec olanı PSU da Molex var ise bunu alabilirsin.
PSU da Molex yok ise bunun Molex değil SATA olanları var onu da alabilirsin.
Ya da hiç uğraşmayayım diyorsan da yukarıdaki çoklayıcıyı da işini görür.

Yeni konular

Geri
Yukarı