Akasa Beşli PWM Otomatik Fan Kontrollü Fan Çoklayıcı Alınır Mı?

Arkadaşı boş ver ben de alacağım milletin bu konuda kafası çok karışık, afaki yorumlar var, ürünü alan kişi bulmak ondan fikir almak altın değerinde xd.
yani diyorsun ki 3 pinli fanları buna bağla bunun 4 pin UC'unu da anakart girişine bağla BIOS'tan devir kontrolünü yap, yani adaptör fana ihtiyaç yok?
Böyleyse gerçekten çok iyi.

1 adet 4 pin derken kardeşim fan olarak mı?
Yani 1 adet adaptör fan lazım, 4 pin sadece CPU fanı var diğerleri moleksli 3 pin.

Fanlarımı yarın kontrol edeceğim kaç pinli olduklarını sana tam net bir geri dönüş yapacağım.
Fakat bildiğim kadarıyla çoklayıcıdaki girişler zaten 3pinli o yüzden bir problem yaşamazsın.

Arkadaşı boş ver ben de alacağım milletin bu konuda kafası çok karışık, afaki yorumlar var, ürünü alan kişi bulmak ondan fikir almak altın değerinde xd
yani diyorsun ki 3 pinli fanları buna bağla bunun 4 pin ucunu da anakart girişine bağla BIOS'tan devir kontrolünü yap, yani adaptör fana ihtiyaç yok?
Böyleyse gerçekten çok iyi
Aynen öyle hala aynı şekilde sorunsuz çalışıyor fan ayarını biostan yapmana gerek yok masaüstündende ayarlanabilir.

Aynen öyle hala aynı şekilde sorunsuz çalışıyor fan ayarını biostan yapmana gerek yok masaüstündende ayarlanabilir.
Arkadaş sistemini inceleyip dönüş yapacaktı sanırım unuttu xd
Bu çoklayıcı 1 tane 4 pinli adaptör fanı istiyordu o işi nasıl halletmiş diye sormuştum, cpu fanını adaptör yapıp çoklayıcı 4 pini cpu girişine mi takmıştı

Arkadaş sistemini inceleyip dönüş yapacaktı sanırım unuttu xd.
bu çoklayıcı 1 tane 4 pinli adaptör fanı istiyordu o işi nasıl halletmiş diye sormuştum, CPU fanını adaptör yapıp çoklayıcı 4 pini CPU girişine mi takmıştı.

Hocam kusura bakmayın unutmuştum benim fanlarımın tamamı 4 pinliymiş fakat çoklayıcıda bir adet 4 pin dört adet 3 pin girişi var. Bir adet 4 pin hız ayarını alıyor ve diğer 3 pin girişlere çoklayıcı kablosu üzerinden bilgi veriliyor.

Anakart üzerinde 4 pin Cpu girişi ve alternatif 1 tane daha 4 pin girişi var, ekstra olarak 1 tane de 3 pin girişi, çoğaltıcıyı sanırım cpu portuna takarım

Yeni konular

Geri
Yukarı