Akasa Beşli PWM Otomatik Fan Kontrollü Fan Çoklayıcı Alınır Mı?

Fanlarımı yarın kontrol edeceğim kaç pinli olduklarını sana tam net bir geri dönüş yapacağım.
Fakat bildiğim kadarıyla çoklayıcıdaki girişler zaten 3pinli o yüzden bir problem yaşamazsın.

Fanlarımı yarın kontrol edeceğim kaç pinli olduklarını sana tam net bir geri dönüş yapacağım.
Fakat bildiğim kadarıyla çoklayıcıdaki girişler zaten 3pinli o yüzden bir problem yaşamazsın.
Tamam haber bekliyorum başkan

Aynen öyle hala aynı şekilde sorunsuz çalışıyor fan ayarını biostan yapmana gerek yok masaüstündende ayarlanabilir.

Aynen öyle hala aynı şekilde sorunsuz çalışıyor fan ayarını biostan yapmana gerek yok masaüstündende ayarlanabilir.
Arkadaş sistemini inceleyip dönüş yapacaktı sanırım unuttu xd
Bu çoklayıcı 1 tane 4 pinli adaptör fanı istiyordu o işi nasıl halletmiş diye sormuştum, cpu fanını adaptör yapıp çoklayıcı 4 pini cpu girişine mi takmıştı

Hocam kusura bakmayın unutmuştum benim fanlarımın tamamı 4 pinliymiş fakat çoklayıcıda bir adet 4 pin dört adet 3 pin girişi var. Bir adet 4 pin hız ayarını alıyor ve diğer 3 pin girişlere çoklayıcı kablosu üzerinden bilgi veriliyor.

Tamam hocam bu durumda 1 tane 4 pin fan lazım, cpu fanını taksam olur mu acaba

Tamam hocam bu durumda 1 tane 4 pin fan lazım, CPU fanını taksam olur mu acaba?

CPU fanını takarsanız iki seçenek var. Sys fan portuna mı yoksa CPU fan portuna mı takacaksınız? Hangisine takarsanız hepsi o şekilde çalışır. CPU fan portuna takmak daha mantıkla olacaktır.

Anakart üzerinde 4 pin Cpu girişi ve alternatif 1 tane daha 4 pin girişi var, ekstra olarak 1 tane de 3 pin girişi, çoğaltıcıyı sanırım cpu portuna takarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…