Akasa RGB LED coklayıcı alınır mı?

Attığınız ikinci ürün RGB bağlantı sunuyorsa çok büyük ihtimalle işe yarar. Üreticinin sayfasında bu tarz ürünlerle uyum belirtilmediği için net bir şey diyemem.

Hocam ben kasanın arka kısmını açtım fanlardan çıkan kabloları takip ettim hepsi bir çoklayıcıya bağlıydı, o çoklayıcı 4 pinliydi ama fanlar ile 3 pin bağlantı yapılmıştı çoklayıcının 1 pini boşta idi, o çoklayıcıda anakarta bağlanmıştı o yüzden ben baştan beri 3 pin bağlantısı diyorum, yarın yine açarım kasayı fotoğrafını çekip atarım😁
Yani hocam ben reset tuşu ile bir aparat aracılığıyla modlar arası geçiş yapabilir miyim? Yoksa illa ki anakartı değiştirmem gerekir mi?

Yani hocam ben reset tuşu ile bir aparat aracılığıyla modlar arası geçiş yapabilir miyim?
Yapabilirsiniz. Fakat böyle bir aparat ben daha görmedim. Fanlar ile yapılan 3 pinli bağlantı fanlara güç veren bağlantıdır. Anakartı değiştirirseniz de anakartın programından (varsa) diğer bileşenlerle senkronize bir şekilde çalıştırabilirsiniz.

Hocam peki şimdi kullandığım anakarta USB portuna bağlasam modart PC’nin LL120 fanlar için yaptığı gibi bağlasam İCUE yazılımı görebilir mi? Öyle olacaksa 3’lü fan seti alabilirim, zaten sistemi yavaş yavaş upgrade edeceğim

Yeni konular

Geri
Yukarı