Akasa venom, Cooler master hyper 212x veya evo ?

Thaldenor

Kilopat
Selamlar sizlerden aldığım tavsiyelerle aklımda şuanda 2 tane işlemci soğutucusu vardı. Bunlar Cooler master hyper 212x ve 212 evo. Ancak kasamı servise verdim ve bu soğutucuları şuanda getirtemeyeceklerini söylediler. Bana tavsiyeleri Akasa Venom oldu (gerçi isim vermediler ama 140 tl civarı tutacak ve akasa olacak dediklerinden aklıma gelen soğutucu bu oldu). Akasa venom, Cooler master hyper 212x veya evonun yerini tutabilir mi ? İşime yarar mı ? İşlemcim AMD fx 6300. Şimdiden teşekkürler.

Yerini tutar ama arkadaşlar biraz zorlama satıyorlar onu sana. Akortek ile anlaşmaları var galiba. Akortek ürünü almanı tavsiye etmem.

Şimdi tekrar konuştum aklında bir soğutucu varsa alıp getirebilirsin onuda takabiliriz sıkıntı olmaz dediler. Böyle bir durumda 212x mi yoksa 212 evo mu tercih etmeliyim ? Ramlerim gskill ripjawsx temas veya sıkıntı olur mu ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı