Akasa Viper 600W 80+ vs Aerocool KCAS 600W 80+

Hocam markaları kötülemek gibi olmasın ama ben böyle adı son zamanlar da yeni duyulmaya başlanan markalara pek güvenemiyorum ve 5-10 bin TL'lik sistemleri böyle ürünlere emanet edemiyorum. Size önerim Cooler Master, Zalman, Corsair veya Seasonic gibi güvenilir markalara yönelmeniz yönünde. Ama yine de ürünü kullanacak olan sizsiniz, markaları alıp kullanıpta sorun yaşamayan insanlar çok.

İkisi de aynı verimlilikte daha fazla kablo bağlantısı olan KCAS tercih et.

Hocam markaları kötülemek gibi olmasın ama ben böyle adı son zamanlar da yeni duyulmaya başlanan markalara pek güvenemiyorum ve 5-10 bin TL'lik sistemleri böyle ürünlere emanet edemiyorum. Size önerim Cooler Master, Zalman, Corsair veya Seasonic gibi güvenilir markalara yönelmeniz yönünde. Ama yine de ürünü kullanacak olan sizsiniz, markaları alıp kullanıpta sorun yaşamayan insanlar çok.

Aerocool ve Akasa belki PSU konusunda üstte belirttiğin markalar kadar iyi olmayabilir fakat bir Everest, Frisby de değildir. Birisi kasa konusunda diğeri soğutucu konusunda yıllardır var olan markalardır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Akasa Viper 600W kullanıyorum ve şuan için sorun çıkarmadı yaklaşık 1.5 aydır kullanıyorum.

Aynı kartla high power element 80plus 750w sipariş verdim ben. 260tl'ye. Overclocklu fx 8300 ile kullanacağım, açıkçası karşılaştırmak isterdim seninle performansı.

İkisi arasından dilediğini satın alabilirsin. Şu kriterlere göre de seçim yapabilirsin:
12V kanalından en fazla kaç watt verdiği,
Single rail olup olmadığı, (KCAS single rail, 12V gücü tek kanaldan veriyor)
PCI-Express kablolarının kaç tane ve kaç pin oldukları.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı