Çözüldü Akbank 12 taksit ile Sinerji taksit yapmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Xerixennedy

Centipat
Daha fazla  
Akbank banka kartı ile sistem alacağım, ilk defa taksitli bir şey alıyorum. Büyük yanlış yapıyorsam mazur görün.
ilk taksit parası kadar kartta var, benim düşündüğüm ilk taksiti alıp diğerlerini her ay geçtikçe ödeceğim sanıyorum bu şekilde değil böyle bir hata ile karşılaştım.

Screenshot_20230129-203048.jpg

Screenshot_20230129-203006.jpg

Çözüm
Banka kartı ile taksit olmaz, ve alacağın ürünün parası kadar limit olması lazım kredi kartında.
Akbank banka kartı ile sistem alacağım, ilk defa taksitli bir şey alıyorum. Büyük yanlış yapıyorsam mazur görün.
ilk taksit parası kadar kartta var, benim düşündüğüm ilk taksiti alıp diğerlerini her ay geçtikçe ödeceğim sanıyorum bu şekilde değil böyle bir hata ile karşılaştım.

Eki Görüntüle 1649859

Eki Görüntüle 1649860
Banka kartı ile taksit yapamazsın,
kredi kartın varsa bile alacağın toplam ücret kadar limitin olması gerek
Örneğın pc 15bin TL ise kredi kartı limitin 15Bin TL olması gerekki alabilesim yani kısaca kartında toplu para olması gerek

Eki Görüntüle 1649859

Eki Görüntüle 1649860
Banka kartı ile taksitli alışveriş yapamazsın. Kredi kartı ile alış yapacağın sırada da toplam sipariş tutarı kadar kartının limiti olması gerekiyor.

Geri
Yukarı