Akbank ATM'si parayı yuttu

Physic

Hectopat
Yer
Bartın
Bugün öğlen Akbank ATM'sinden ininal kartıma para yüküyordum parayı koydum aldı sonra "işleminiz gerçekleştiriliyor" dedi bir 2 - 3 dk sonra hata verdi kart iadeye bastık kart geldi ama para gelmedi karta bir daha para yüklemeyi denemek istedim ama bu sefer para yükleme işlemini onaylamıyor Yapı Kredi'den denediğimde ise sorunsuz yatırdı ee şimdi ne oldu benim para?

Bugün öğlen Akbank ATM'sinden ininal kartıma para yüküyordum parayı koydum aldı sonra "işleminiz gerçekleştiriliyor" dedi bir 2 - 3 dk sonra hata verdi kart iadeye bastık kart geldi ama para gelmedi karta bir daha para yüklemeyi denemek istedim ama bu sefer para yükleme işlemini onaylamıyor Yapı Kredi'den denediğimde ise sorunsuz yatırdı ee şimdi ne oldu benim para?

Akbank'ı arayın sorununuzu bildirin 1 hafta içinde çözer parayı verirler.

Aynı olay bir arkadaşla Ziraat ATM´sinde başımıza geldi. Parayı iade etmedi ve alıkonuldu. Pazar günü olduğu için müşteri hizmetlerini aradık. 1 hafta içinde paranın hesaba iade edileceği söylendi ve birkaç gün sonra iade gerçekleşmişti. Sen de aynısını yap ve ATM´nin başından ayrılma. Biz bilmiyorduk ancak ATM numarası varmış ve bunu isteyebiliyorlarmış.

ATM'ye git. Ekranın bir köşesinde ATM numarası yazar. O numarayı not edip Akbank şubesine git ve durumu anlat. Kaçlık kaç tane banknot kullandığını, tarih, saat vb. soracaklar. 2-3 gün içinde iade ederler.

Yeni konular

Geri
Yukarı