Finansbank ATM'si parayı yuttu

alfabe

Hectopat
Daha fazla  
Kendi bankamın (Akbank) ATM'sinde sorun olduğu için Finansbank ATM'sinde para yatırmaya gittim. 500 TL yatıracaktım. İşleminizi gerçekleştiremiyoruz yazdı ve paranızı kendi bamkanıızn ATM'sinden alın yazdı. Kendi bankamın ATM'sine gittiğimde para alacak bir kısım bulamadım. Müşteri hizmetlerine ulaştım. Onlar en kısa zamanda inceleme başlatılacak dedi. Parayı ATM'den almanın bir yoku var mı? Ya da hesabıma ne zmaan geçer? Steam yaz indirimlerindeyken Forza Horizon 5 ve başka oyunlar alacaktım. İndirim bitmeden yatırırlar umarım:(

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi bankamın (Akbank) ATM'sinde sorun olduğu için Finansbank ATM'sinde para yatırmaya gittim. 500 TL yatıracaktım. İşleminizi gerçekleştiremiyoruz yazdı ve paranızı kendi bamkanıızn ATM'sinden alın yazdı. Kendi bankamın ATM'sine gittiğimde para alacak bir kısım bulamadım. Müşteri hizmetlerine ulaştım. Onlar en kısa zamanda inceleme başlatılacak dedi. Parayı ATM'den almanın bir yoku var mı? Ya da hesabıma ne zmaan geçer? Steam yaz indirimlerindeyken Forza Horizon 5 ve başka oyunlar alacaktım. İndirim bitmeden yatırırlar umarım:(
Hocam benim başıma da buna benzer bir olay gelmişti. Param 1 hafta içinde hesaba geri yatmıştı.

Hocam kart kullanmayın kullandırtmayın. Şaka bir yana yardım iste çözerler sorununu bankadan.

Benim de banka kartım var. Çok kullanmasam da dün 300 TL yüklerken ellerim titredi parayı yutar diye. 2 kez parayı koyarken kapattı makine. Para yırtılsa görecektim o ATM'yi.

Bu zamana kadar ATM'ye elden para binlerce kez yatırmışımdır hiç böyle sorunla karşılaşmadım bir keresinde asgari ücret 2200 zamanında iken toplu para çekmiştim ATM'den kartı unutmuştum içine çekmiş kartı ama parayı hiç kaptırmadım

Yeni konular

Geri
Yukarı