Akbank Axess Free başvurusu ne zaman sonuçlanır?

EmirTokyurek

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Akbank'tan kredi kartı başvurusunda bulundum. 1000₺ limitli Axess Gold olarak onaylandı. Sonra kart aidatı yüzünden kart gelmeden iptal ettirip Axess Free'ye başvurdum. Başvuru ne zaman sonuçlanır? Bu durumu yaşayan var mı?

Kart aidatının geri ödeme talebinde bulunabiliyorsunuz. Aidat diye birşey yok. Keşke iptal etmeseydin.

Hocam öyle olduğunu bilmiyordum. Ama kart sözleşmesinde kart aktifleştiği anda 630₺ kart aidatı yansıtılacak diye okuduktan sonra iptal ettim. Sizce onay alabilir miyim?
Hocam şöyle oluyor:
Evet size kart aidatı yansıtıyorlar, daha sonra müşteri temsilcisini arıyorsunuz, bunun iadesini istiyorsunuz, size chip para olarak tanımlıyorlar.

Herhangi bir alışveriş yaptıktan sonra işleminiz provizyondan, asıl işlem geçmişine düşünce bu alışverişi chip para ile öde diyorsunuz, kartınızın bakiyesi yükseliyor, chip paranız düşüyor.

Aslında farkeden birşey olmuyor. Sadece ilk ay kartınız en az 630₺ kesilmiş oluyor. Bir espirisi yok. Ama zaten günümüz similasyonunda 630₺+ harcıyorsunuzdur diye düşünüyorum, öğrenci bile olsanız.

Hocam şöyle oluyor:
Evet size kart aidatı yansıtıyorlar, daha sonra müşteri temsilcisini arıyorsunuz, bunun iadesini istiyorsunuz, size chip para olarak tanımlıyorlar.

Herhangi bir alışveriş yaptıktan sonra işleminiz provizyondan, asıl işlem geçmişine düşünce bu alışverişi chip para ile öde diyorsunuz, kartınızın bakiyesi yükseliyor, chip paranız düşüyor.

Aslında fark eden bir şey olmuyor. Sadece ilk ay kartınız en az 630₺ kesilmiş oluyor. Bir espirisi yok. Ama zaten günümüz simülasyonunda 630₺+ harcıyorsunuzdur diye düşünüyorum, öğrenci bile olsanız.

Hocam Axess Free başvurum 2.000TL limitli olarak onaylandı. İlginiz için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı