Akbank Chip-Para Nerede Kullanılır?

Marketten sigara almak istiyorum fakat hangi noktalarda geçtiğini bilmiyorum. Nerelerde aktif kullanabilirim?
Akbank pos cihazı olan herkeste kullanılabiliyor, bazen genel pos cihazda olabiliyor. Marketlere sormanız lazım, işte bu sıkıntı bir iş ama yapacak bir şey yok her yerde geçmiyor.

Kredi kartınız ile ödemeyi yaptıktan sonra Juzdan uygulaması ile chip-para kullanarak ödeyebilirsiniz.
Banka veya kredi kartınız ile Axess üye iş yerlerinde chip-para kullanabilirsiniz.

Marketten sigara almak istiyorum fakat hangi noktalarda geçtiğini bilmiyorum. Nerelerde aktif kullanabilirim?
Hocam akbank cip paraları nakit yerine geçebiliyor. Misal kredi kartıyla yaptığınız harcamalardan bir kısmını cip paralarla ödeyebilirsiniz. Böylece sadece akbank çip para kullanılan yerler değil, her yerden kredi kartınızla alışveriş yapabilirsiniz..

Kredi kartı varsa dönem içi harcamaları chippara ile silebiliyorsunuz. Banka kartıyla alışveriş yapacaksanız ŞOK ve A101'lerin çoğunda chippara geçer.

Yeni konular

Geri
Yukarı