Akbank faizsiz 7500 TL gelir olmasa da alınabilir mi?

dulkineharrow

Centipat
Daha fazla  
Akbank yeni müşterilere faizsiz 7500 TL kredi veriyor gibi bir kampanya gördüm ama 19 yaşındayım ve gelirim yok yani çalışmıyorum. Başka forumlarda çalışıyor gösterip aylık 6000-7000TL aldıgını söyleyebilirsin bir şey olmaz dediler. Daha önce hiç kredi kartı almadım yani kredi notu falan olaylarını bilmiyorum. Sadece Enpara banka kartım var bu 7500 TL'yi alırsam rahatlıkla geri ödeyebilirim ama alabilir miyim? Şimdiden teşekkürler.

Hocam ben kredi kartı falan almadım sadece Enpara banka kartım var kredi notum default değil midir?
Anladığım kadarıyla Akbank müşterisi olmayan insanlara banka 7500₺ kredi veriyor.
Bankanın müşterisi değilsen ve o bankadan kredi alacaksan otomatik olarak senin için banka hesabı oluşturuyorlar ve o bankanın müşterisi olmuş oluyorsun. Ayrıca bazen senin onayın doğrultusunda kredi kartı da alabiliyorsun. Çoğu banka kendisinden kredi çeken müşterilerine kredi kartı veriyor.
Örnek vermek gerekirse; Telefon almak için alışveriş kredisi çekmiştim ve 1000₺ limitli kredi kartı verdiler ve şuan limiti 8650₺. Maaşım 4500₺ ile 5000₺ arasında değişiyor.

Kısaca bankaya gidip görüşmeni tavsiye ederim fakat krediyi verirlerse ve ödemelerde aksaklık olursa ileri ki zamanlarda kredi çekmek istediğinde veya kredi kartı limiti arttırmak istediğinde sorun yaşayabilirsin.

Bana 50.000 verdi akbank, çalışmıyorum. Onlar seviyor para vermeyi.
Normal şartlarda size o krediyi verebilmeleri için en az 3 ay kadar sigortalı çalışıyor ve asgari ücret tutarının üzerinde maaş alıyor olmanız gerekirdi.

Kredi alabilmeniz için biraz borçlu ve geçmişinizin biraz haraketli olması gerekir. Hiç kredi kartı, kredi borcu olmayan kişi başvuru yapsa bile kuvvetle muhtemel kredi alamaz. Kredi puanı çok düşüktür ve istenilen kredi miktarı dışında komik bir rakam çıkar.

Hocam ben kredi kartı falan almadım sadece Enpara banka kartım var kredi notum default değil midir?
En para bunun için yeterli olabilir. Banka ile görüşmeniz gerek.

Normal şartlarda size o krediyi verebilmeleri için en az 3 ay kadar sigortalı çalışıyor ve asgari ücret tutarının üzerinde maaş alıyor olmanız gerekirdi.

Kredi alabilmeniz için biraz borçlu ve geçmişinizin biraz haraketli olması gerekir. Hiç kredi kartı, kredi borcu olmayan kişi başvuru yapsa bile kuvvetle muhtemel kredi alamaz. Kredi puanı çok düşüktür ve istenilen kredi miktarı dışında komik bir rakam çıkar.

En para bunun için yeterli olabilir. Banka ile görüşmeniz gerek.
Yazın 3 ay çalıştım 6-7 aydır çalışmıyorum. Ama hesabıma para giriş çıkışı çok oluyor sigortalı olmasamda etkisi var mı bilmiyorum.

Yazın 3 ay çalıştım 6-7 aydır çalışmıyorum. Ama hesabıma para giriş çıkışı çok oluyor sigortalı olmasamda etkisi var mı bilmiyorum.
Sigorta durumunuza bakıyorlar, öncelik durumu sigorta. Hiç yoksa bile henüz yeni bir işe başlamanız gerekir bunu da insiyatif kullanarak belirli tutarları verebilirler. Yani ilk etapta gittiğinizde olumsuz yanıtı aldınız, sonrasında arayarak gelin şu kadar tutar verelim diyebilirler.

Sigorta durumunuza bakıyorlar, öncelik durumu sigorta. Hiç yoksa bile henüz yeni bir işe başlamanız gerekir bunu da insiyatif kullanarak belirli tutarları verebilirler. Yani ilk etapta gittiğinizde olumsuz yanıtı aldınız, sonrasında arayarak gelin şu kadar tutar verelim diyebilirler.
Mobil bankacılıktan aldım direk. Arama olmadı.

Geri
Yukarı