Akbank hesabı açıldıktan sonra banka düşük faiz oranı veriyor

Recep34

Femtopat
Daha fazla  
İyi akşamlar, 2 ay önce banka da kendi adıma vadeli hesap açtım. Hesabı Akbank'tan açtım, şimdi hesabı açalı 2 ay oluyor ve Akbank düşük faiz oranı veriyor. Bu hesabı babamla birlikte açtım ve babam o zaman hesabı açarken bankada hesabıma 50 bin TL para yatırdı, o zaman babam hesabı açarken oradaki çalışan babama aylık faiz oranı yüzde 44 demişti. Dün babamla yine bankaya gidip hesabıma 30 bin TL yatırdım.

Bu sefer hesaba baktık aylık faiz oranı yüzde 35 yazıyordu sonra babam banka da ki çalışana ben burada hesap açarken çalışanınız bana biz aylık yüzde 44 faiz oranı veriyoruz demişti dedi.

Sonra çalışan babama hayır o 250 bin TL ve üzeri para hesaba atarsanız o zaman aylık yüzde 44 faizle veriyoruz dedi sonra babam sinirlendi, o zaman siz bizi kandırıyorsunuz ve ben bu bankadan çıkacağım ve sizi CİMER'e şikayet edeceğim dedi sonra çalışan babama sen bilirsin abi istediğini yap dedi. Ne yapmalıyız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Basit. Hesabı kapatın veya kapatmayın. Başka bankaya geçin. Yapı Kredi kullanıyorum. 100 bin TL altına bile %53 vade oranı veriyor. Kimlik kartınız ile evden şu anda bile hesap açabilirsiniz.

Paranızı diğer banka hesabına gönderip orada kendi başınıza vadeli mevduat hesabı açabilirsiniz. Kimseye ihtiyacınız yok. Çok basit artık bunlar.

Geri
Yukarı