Akbank İnternet Alışverişi Sorunu

Calquter

Hectopat
Arkadaşlar Akbank kullanıyorum fakat şöyle bir sıkıntım var. Mobil uygulamada internet alışverişi açık gözüküyor ama alışveriş yaparken hata veriyor. Müşteri Hizmetini aradığımda ise 18 yaşında olmadığınız için yardım edemeyiz en yakın şubenize veliniz ile gidin diyorlar. Velim ile şubeye gidiyoruz fakat orda da açık gözüküyor. Sonuç yine birşey çıkmıyor. Bunu nasıl halledebilirim bir bilgisi olan varsa veya bu durumu daha önce yaşayan varsa yardım edebilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Aynısını TEB Banka kartımda yaşıyordum. İlkini reddedip aynı bilgilerle ikinci kez aynı ürünü almaya çalıştığımda kabul ediyordu. Sorununuz bu olabilir. Bir daha aynı ürünü arka arkaya almayı deneyebilirsiniz.

Hangi siteden alışveriş yapmaya çalışıyorsunuz? Birde bazı alışverişlerde internet kullanımına açık olması yetmez mail order da açık olması gerekebilir.

Hangi siteden alışveriş yapmaya çalışıyorsunuz? Birde bazı alışverişlerde internet kullanımına açık olması yetmez mail order da açık olması gerekebilir.

Herhangi bir site veya oyun içi fark etmiyo malesef.

Aynısını TEB Banka kartımda yaşıyordum. İlkini reddedip aynı bilgilerle ikinci kez aynı ürünü almaya çalıştığımda kabul ediyordu. Sorununuz bu olabilir. Bir daha aynı ürünü arka arkaya almayı deneyebilirsiniz.

Teşekkürler deneyeceğim.

Hocam alışveriş limitine takılıyosunuz müşteri hizmetlerni arayark limiti artırın.

Bunu da deneyeceğim teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı