Akbank para sıkışması

alperenkrkmazzz

Hectopat
Geçen hafta perşembe günü Akbank ATM'sinden Papara'ya 460TL yüklemek istedim 450TL'yi kabul etti 10TL'yi geri verdi tekrar eklediğimde para sıkışması tarzında bir şey yazdı ve kartımı geri verdi. Bekledim para falan gelmedi bende müşteri hizmetlerini aradım. T.C. ATM numarası nerede olduğum gibi bilgileri falan sordu bende söyledim işlem oluşturuldu dedi o gün bugündür hiçbir gelişme yok aradığımda çalışılıyor dendi ne zaman verirler parayı?

Bu konularda aşırı tembeller, siz aradıkça farklı tarihe atacaklar. Oturup 1 hafta boyunca her gün 2 kez arayıp darlamıştım bir keresinde. Yine de yardımcı olmadılar.

460 hocam paranın 1tlsi bile gelmedi bana
Hocam istediğiniz kadar arayın, taciz edin rahatsız edin bir çaresi yok. Banka ekipleri ne zaman o ATM'ye gidip açıp kontrolünü yaparsa o zaman para geliyor o işlemi de asla hızlandırmıyorlar. Beklemekten başka bir çareniz yok, talebinizin işlemde olduğunun onayını alın ve unutun.

Geçen hafta perşembe günü Akbank ATM'sinden Papara'ya 460TL yüklemek istedim 450TL'yi kabul etti 10TL'yi geri verdi tekrar eklediğimde para sıkışması tarzında bir şey yazdı ve kartımı geri verdi. Bekledim para falan gelmedi bende müşteri hizmetlerini aradım. T.C. ATM numarası nerede olduğum gibi bilgileri falan sordu bende söyledim işlem oluşturuldu dedi o gün bugündür hiçbir gelişme yok aradığımda çalışılıyor dendi ne zaman verirler parayı?

1-2 hafta içinde yatar biraz bekletirler huylarıdır onun bunu çocuklarının :D

Geri
Yukarı