Akbank'tan Papara hesabına IBAN ile para gelmiyor

HardKapitalisT

Decapat
Daha fazla  
Merhaba ben her şeyi düzgün yapıyorum IBAN kart numarası, her şey düzgün fakat para Akbank'a geri geliyor neden olmuyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben her şeyi düzgün yapıyorum IBAN kart numarası, her şey düzgün fakat para Akbank'a geri geliyor neden olmuyor?
Papara hesabın sahibiyle Akbank hesap sahibinin aynı olması gerekmekte. Yani sadece kendi sahip olduğunuz banka hesapları üzerinden Paparaya para atabilirsiniz.

Yalnızca kendi adınıza kayıtlı banka hesabından Papara hesabınıza para yatırabilirsiniz.

Önceden bundan 2-3 gün önce atılıyordu fakat şimdi atilmiyor Akbank hesap ailemin eskiden atılıyordu.

Papara hesabın sahibiyle Akbank hesap sahibinin aynı olması gerekmekte. Yani sadece kendi sahip olduğunuz banka hesapları üzerinden Paparaya para atabilirsiniz.
Önceden bundan 2-3 gün önce atılıyordu fakat şimdi atilmiyor Akbank hesap ailemin eskiden atılıyordu.

Açıklamaya papara no yazmanız gerek diye biliyorum.

Yazıyorum doğru bir şekilde

Hocam benim bildiğim sadece kendi adınıza kayıtlı bankadan gönderebiliyorsunuz. Papara'dan istediğiniz farklı ibana gönderebiliyorsunuz ama bankadan Papara'ya gönderilmiyor sanırım.

Geri
Yukarı