Akeno vs. Rias

Hocam , selam bu animelerin yeni sezonlarının çıkacaklarını felan nereden öğreniyorsunuz acaba varmı bi saygı değer otaku arkadaşımız bize yardımcı olsun bu konuda.

toubun no hanayome adlı bir anime var çok sevdim ilk sezonunu 2.sezonun çıkacağını biliyorum fakat araştırdım tam tarih bulamadım internette olduğunu biliyorum çok yanlış bilgi var doğru bilgiyi nereden elde edebilirim yapımcıların böyle animelerin çıkış tarihlerini veya olasıklarının olduğu,paylaştığı bir web adresi var mı? veya nasıl öğrendiğini söylersen çok mutlu olurum @Nakerosu

High School DxD... Vay be 6 sene oldu izleyeli. Anime dünyasına giriş yaptığım animelerden biridir. İlklerimdendir. İlk izlediğim zamanlarda bu karakter tartışmalarına çok girmiştim. Ayrıca beni çokça etkilemiştir. O zamandan beri çok fazla anime izledim ama gerçekten izlediğim hiçbir ecchi kategorisi animede DxD'nin tadını alamadım. Çizimleri, müzikleri ve cüretkar ecchi içeriği muazzamdır. Sorunun cevabı ise bence verilemez. Akeno tatlılığıyla, Rias ise güzelliğiyle ön plana çıkıyor bana göre. İkisine de bayılırım. En sevdiğim ecchi anime sonuçta, ayrım yapamam.

@MehmetSengul burada bakabilirsiniz;

Geri
Yukarı