Akıcı dövüş sistemi olan oyun tavsiyesi

Kılıç kalkan misali bir oyun var aslında. Ryse: Son of Rome güzel oyundur, kısa ve dövüş mekanikleri bahsettiğin gibi kolay ve birbirini tekrar ediyor. Oyun çok uzun olmadıkça ben de seviyorum bu tarz mekaniği olan oyunları. Grafik olarak da çok başarılı buluyorum bu oyunu.

Sadece dövüş olur mu?

Fark etmez ama aksın istiyorum. Bana göre DMC'de akıyor bence çok iyiydi.
Kılıç kalkan misali bir oyun var aslında. Ryse: Son of ROM'e güzel oyundur, kısa ve dövüş mekanikleri bahsettiğin gibi kolay ve birbirini tekrar ediyor. Oyun çok uzun olmadıkça ben de seviyorum bu tarz mekaniği olan oyunları. Grafik olarak da çok başarılı buluyorum bu oyunu.

Hmm, bu oyunun kendini çok tekrar ettirdiğini duymuştum ama olabilir, var mı başka öneri?

Fark etmez ama aksın istiyorum. Bana göre DMC'de akıyor bence çok iyiydi.

Ben dün Mortal Kombat 9'u indirdim oyun mükemmel fatalitysinden tut özel hareketlerinden tut dövüş mekaniklerine efsane bir oyun ama istersen mortal combat X daha iyi bu arada boyutlarını söyleyeyim. Mortal Kombat 9: 7.5 GB Mortal Kombat X: 15-20 GB bir şey ikisininde grafikleri mükemmel bu arada oyunların optimizasyonu da çok iyi ama karar senin.

Ben dün Mortal Kombat 9'u indirdim oyun mükemmel fatalitysinden tut özel hareketlerinden tut dövüş mekaniklerine efsane bir oyun ama istersen mortal combat X daha iyi bu arada boyutlarını söyleyeyim. Mortal Kombat 9: 7.5 GB Mortal Kombat X: 15-20 GB bir şey ikisininde grafikleri mükemmel bu arada oyunların optimizasyonu da çok iyi ama karar senin.

Biraz daha öyle değil de hikayede vs. içerse fena olmaz sanki :/

Middle Earth serisini öneririm, hikâyeli bir oyun ve kılıçlı bir dövüş sistemi var genel olarak. Sistem olarak Batman ve Mad Max sistemine çok ama çok benzer bir sistem kullanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı