Akılda kalıcı bir nickname nasıl bulurum?

Uvuvwevwevwe Onyetenyevwe Ugwemuhwem

Dünyanın en uzun ismine sahip adamının ismini buldum. Bu adam napsın şimdi? O da istemez miydi adı Ahmet Mehmet olsun. Salla bişeyler, bak daha büyük dertler var.
nickiuzun yap.

Soyadın da Uzun zaten ve mizahta var biraz N yerine S olarak düşünüldüğünde.

2 sene önce CS:GO'da rus bir adamdan çalmıştım, DiceYaPrice diye nickname'ini hala kullanırım, ilk gördüğüm adam artık o Nickname'i kullanmayı bırakmıştır, ben bırakmadım, YouTube'da aratınca direk kanalım çıkıyor :D.

2 sene önce CS:GO'da rus bir adamdan çalmıştım, DiceYaPrice diye nickname'ini hala kullanırım, ilk gördüğüm adam artık o Nickname'i kullanmayı bırakmıştır, ben bırakmadım, YouTube'da aratınca direk kanalım çıkıyor :D.

Google'a THE REVENGE OF THE NECMİ'S yazdığımda neden Hababam Sınıfı çıkıyo? THE REVENGE OF THE NECMİ'S nedir?

Kanalına abone oldum, 1 milyon olduğunda umarım bizi unutmazsın. :(

Yıllarca üye olduğun her yere aynı nick name ile üye olmak, misal "srcn90".
Şifrelerim de aynıdır. Üye olmak istediğim bir siteye direkt giriş yapıyorum aynı nick name ve şifreyle ve bakıyorum ki tahmin ettiğim gibi aynı nick name ve şifre ile fi tarihinde zaten üye olmuşum.

O his bayağı güzel oluyor siteyi unutmuşsun hatta site baştan sona yenilenmiş ama senin orada halihazırda bir kaydın var, güzel bir his.

Yeni konular

Geri
Yukarı