Akıllı ampul önerisi

Ramazan Ö

Hectopat
Merhaba. Akıllı ampul almayı düşünüyorum.

Aradığım başlıca özellikler:
  • Parlaklığı ayarlanabilsin ve çok düşük olmasın
  • Uzaktan kapatılıp açılabilsin
Çok elzem değil ama RGB olup renklerini kontrol edebilmem de hoş olur. Eğer renk değiştirme imkanı yoksa beyaz renk ışık benim için daha kullanışlı. 3-4 ay idare etmesi kafi benim için. Bütçe olarak piyasa ve ürünler hakkında bilgim olmadığı için net bir şey söyleyemiyorum ama olabildiğince düşük olması iyi olur.

Şimdiden teşekkürler.

Elimde tam sana göre bişey var. :D

Merhaba. Akıllı ampul almayı düşünüyorum.

Aradığım başlıca özellikler:
  • Parlaklığı ayarlanabilsin ve çok düşük olmasın
  • Uzaktan kapatılıp açılabilsin
Çok elzem değil ama RGB olup renklerini kontrol edebilmem de hoş olur. Eğer renk değiştirme imkanı yoksa beyaz renk ışık benim için daha kullanışlı. 3-4 ay idare etmesi kafi benim için. Bütçe olarak piyasa ve ürünler hakkında bilgim olmadığı için net bir şey söyleyemiyorum ama olabildiğince düşük olması iyi olur.

Şimdiden teşekkürler.
Şaka bir kenara, akıllı ampul'un olduğunu ilk defa öğreniyorum. :D

Elimde tam sana göre bişey var. :D

Türk markasıydı galiba. Wi-Fi ile kontrol edilebiliyor youtubeda veya instagramda incelemeleri vardı ama telefondayım şuan bulamadım.

Teşekkürler.
@pawEn, uygulaması nasıl peki? Sorun çıkardığı oluyor mu?
Sorunlarını bilmiyorum. Uygulamadan her türlü ayar yapılabiliyor.

Bütçene yakınsa bunu alabilirsin. TAPO uygulaması ile istediğin her şey yapılabiliyor.
TP-Link Tapo L530E Akıllı Wi-Fi LED Ampul 449,00 TL
Gereksiz pahalı bence. Kaç Watt bu ürün?

Bu arada ben kullanmıyorum. Instagramda gördüm ve hepsiburada da daha ucuz galiba ama aynı model mi bilmiyorum. Satıcı aynı,
@Ramazan Ö
Bu arada bu ampulde sadece Bluetooth seçeneği varmış. Wi-Fi yok.
Wi-Fi olan 350 küsür olan.

Sorunlarını bilmiyorum. Uygulamadan her türlü ayar yapılabiliyor.

Gereksiz pahalı bence. Kaç Watt bu ürün?
$14'a akıllı ampül alıyorsunuz. Bedava mı versinler? Bırakın da konu sahibi karar versin neyin ne olduğuna. Babanızın firması gibi savunmaya geçmenizi anlamlandıramıyorum.

Geri
Yukarı