Akıllı oda tavsiyeleri

OnurKrkc

Hectopat
Merhaba. Biz bir süre sonra kendi evimize taşınacağız. Ben kendi odamı baştan sona akıllı yapmak istiyorum. Örnek olarak stor perde yaptıracağım bunu akıllı hale getirip telefonumdan açıp kapatmak istiyorum. Aynı zamanda sesle de açıp kapatmak istiyorum. Işıkları vs hepsini akıllı hale getirmek istiyorum ama bu konuda bilgim yok. Hangi malzemelere ihtiyacım var? Neler tavsiye edersiniz? Oda dekorasyonu hakkında da fikirlerinizi bekliyorum.

Şuan yapanlar var youtubede girerseniz görebilirsiniz.
Telefondan stor perdeyi kontrol etmek istiyorum diyorsunuz , yazılım bilgisi ve devrelere hakim olmanız gerekiyor. eğer acemi iseniz bunu yapmanız kolay olmayacaktır ama mühendisseniz ve gerekli bilgileriniz varsa yaparsınız buraya sorduğunuza göre ve mesajda okuduğuma göre acemi birisine benziyorsunuz ve sizin için zor olacak. Maliyeti oldukça yükseğe pahalı olacaktır ayrıca.

Merhaba. Biz bir süre sonra kendi evimize taşınacağız. Ben kendi odamı baştan sona akıllı yapmak istiyorum. Örnek olarak stor perde yaptıracağım bunu akıllı hale getirip telefonumdan açıp kapatmak istiyorum. Aynı zamanda sesle de açıp kapatmak istiyorum. Işıkları vs hepsini akıllı hale getirmek istiyorum ama bu konuda bilgim yok. Hangi malzemelere ihtiyacım var? Neler tavsiye edersiniz? Oda dekorasyonu hakkında da fikirlerinizi bekliyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
BU KANALI GENEL OLARAK ÖNERİRİM

Yeni konular

Geri
Yukarı