Akıllı saat kordonu nasıl alınır?

berat3636

Hectopat
Yer
kars
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Akıllı değil ama, bende bir saat var, dijital bileklik. Wish adlı sitede bedavaydı, aldım. Sadece gümrük ücreti 25 TL miydi neydi öyle bir şeydi. 3 yıl önce almıştım. 2 ay kullandım bende ve kordonu koptu. Ona göre kordon nasıl bulabilirim acaba? Ölçüye göre nasıl bulunabilir ki? Kordon satın alıp arkadaşıma hediye etmek istiyorum.

Nasıl bir kordonu olduğuna göre değişir. Kimisine normal saat kordonu uyuyor, kiminin kendi özel ölçüleri oluyor Mi Band serisi gibi.

Nasıl bir kordonu olduğuna göre değişir. Kimisine normal saat kordonu uyuyor, kiminin kendi özel ölçüleri oluyor Mi Band serisi gibi.
Evet onu diyecektim unuttum. Mi band gibi tipi. O yüzden neye göre alacağımı bilmiyorum. Konuyu o yüzden açtım. Normal kordon olsa gözüm kapalı alırdım.

Saatinizin modeline göre aratmanız gerekiyor. Genelde Aliexpress'te her türlü modele uygun yedek kordon bulunabiliyor.

Eğer saatinizin modeli az bulunan bir şeyse, kordonun milimetre bazında genişliğine göre kordonlara bakmanız gerekiyor.

+ kordonun saate bağlandığı kısmın ne tip olduğu da önemli. Standart tipte olanlar olduğu gibi marka veya modele özel olanlarda var.

Mi Band 3 ve 4 kordonları aynı. Zaten daha yeni modeller bahsettiğiniz dönemden sonra çıktı. 3 veya 4 kordonu alırsanız uyacaktır.
2020 başı gibi almıştım yanlış hatırlamıyorsam

Buldum. Bu.
Screenshot_20230426_164624_com.android.chrome.jpg

Xiaomi Mi Band 3 4 5 spor loop dokuma kordon örgü hasır kayış 89,90 TL yerine 49,90 TL.
Bu nasıl?

Xiaomi Mi Band 3 4 5 spor loop dokuma kordon örgü hasır kayış 89,90 TL yerine 49,90 TL.
Bu nasıl?

Bu tür dokuma kordonları hiç kullanmadım, yorum yapamayacağım ama cihaza uygun gibi görünüyor.

Daha ucuza standart silikon olanlar satılıyor ben ondan alıyorum eskiyince.

Geri
Yukarı