Akıllı saat önerisi

Dostlar önerileriniz için teşekkürler saatlere bakmaya çalışıcam. Samsung Galaxy Watch 3 nasıl bir saat sizce?

Güzel bir model fakat bir model fakat onun yerine Galaxy Watch active 2 önerebilirim, hem daha hafif, hem Apple watcha daha çok benziyor (bence) hem de daha ucuz, Watch 3 sadece 4 GB depolama ve 256 MB daha fazla RAM'e sahip diye biliyorum. Aralarında 23.8g gibi hissedilebilecek bir fark var, active 2 30 g, Watch 3 ise 53.8 g

Güzel bir model fakat bir model fakat onun yerine Galaxy Watch active 2 önerebilirim, hem daha hafif, hem Apple watcha daha çok benziyor (bence) hem de daha ucuz, Watch 3 sadece 4 GB depolama ve 256 MB daha fazla RAM'e sahip diye biliyorum. Aralarında 23.8g gibi hissedilebilecek bir fark var, active 2 30 g, Watch 3 ise 53.8 g
Bende ikisi arasında kalmıştım karar veremedim. Watch 3’ün görüntüsü daha hoşuma gitti ama dediğin gibi çok fark yok aralarında. Galaxy Watch Active daha mantıklı olucak gibi teşekkürler yorum için.

Hocam 3 yıl Gear S3 frontier kullandım. Sağlık takipçisi için Samsung Watch 3 öneririm.
Ama ekran olarak isterseniz Oppo Watch 46mm öneririm.
Bende iPhone olduğu için 20 gün önce Apple Watch aldım sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Arkadaşlar merhaba. Akıllı saat almayı düşünüyorum ve Apple Watch 3 hoşuma gitmişti ancak IPhone'um olmadığı için onu kullanamam. Ailemden birinin IPhone'u ile de sanrım kullanamam. O yüzden onun fiyatına yakın kaliteli saat önerilerinizi yazabilir misiniz?

Hocam 1 aydır Apple Watch almak için ikinci el ilan bakıyorum. Yaklaşık 100-150 civarı ilan baktım. Eğer bütçeniz 2K seviyelerinde ise Apple Watch 5 44mm öneririm. Ekg çekebiliyor. İlan bakarken 4 aylık garantili, çiziksiz Watch 5 44mm'yi 2100₺ seviyelerine bulmuştum.

Son düzenleme:

Hocam, siz bir saat için telefonunuzu değiştirir miydiniz peki?

Apple Watch'um olsa kesinlikle değiştirirdim.

Xiaomi Poco X3 + Mi Band 4 combosunu kullanıyorum.

Biri Apple Watch hediye etse ya da bi' şekilde öyle bir saatim olsa telefonumu satıp üzerine ilave edip iPhone SE alırdım.

Apple Watch gerçekten güzel bir saat.

Yeni konular

Geri
Yukarı