Akıllı saat önerisi

Lükse kaçan bir ürün. Konu sahibi daha çok araç olarak kullanacağı bir şey almak istiyor.

Mi Band 4 kullanıyorum ben ve bu bile istediklerinizi karşılıyor. 5 hayli hayli alınır. Şarjı, telefon bağlantısı olmadan, çevrimdışı şekilde 1 ay gidiyor lakin sizin kullanımınıza 2 hafta gider. Band 5, band 4'ten biraz daha kötü bu konuda. 10 günlük bir süre sunacağını söyleyebilirim. Diğer istekleriniz için ideal.

Arkadaşın fitness yaptığını dikkate alarak Mi Band 5 önerdim. Çünkü içerisinde bulunan egzersiz özellikleri daha fazla. Mi Band 4 daha az egzersiz özelliği sunuyor.
Teşekkür ediyorum, önerilerinizi dikkate alacağım.

Ben teşekkür ederim iyi akşamlar diliyorum.

Arkadaşın fitness yaptığını dikkate alarak Mi Band 5 önerdim. Çünkü içerisinde bulunan egzersiz özellikleri daha fazla. Mi Band 4 daha az egzersiz özelliği sunuyor.
Ben Mi Band 4 önermedim ki, ayrıca size de bir şey demedim. Hatta ben de 5 önerdim. Yalnızca 4 kullandığımı ve 5'in kriterlerini daha iyi karşılayacağını söyledim. Ne yazdığınızı anlayamadım.

Ben Mi Band 4 önermedim ki, ayrıca size de bir şey demedim. Hatta ben de 5 önerdim. Yalnızca 4 kullandığımı ve 5'in kriterlerini daha iyi karşılayacağını söyledim. Ne yazdığınızı anlayamadım.

Yanlış anladınız :D sadece Mi Band 4 daha az egzersiz özelliği sunuyor onu söylemeye çalıştım. Kusura bakmayın.

Geri
Yukarı