Akıllı saat önerisi

Erenn23

Decapat
Daha fazla  
Akıllı saat alacağım fakat hangisini alacağımı bilemedim hepsinin özellikleri birbirine yakın sizce hangisini almalıyım fiyatı önemli değil hangisi kaliteli Apple Watch'a en yakınsa onu isterim şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-05-28-16-12-01-206_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2023-05-28-16-12-01-206_trendyol.com.jpg
    85,5 KB · Görüntüleme: 72
  • Screenshot_2023-05-28-16-11-47-903_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2023-05-28-16-11-47-903_trendyol.com.jpg
    89,9 KB · Görüntüleme: 59
  • Screenshot_2023-05-28-16-11-37-357_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2023-05-28-16-11-37-357_trendyol.com.jpg
    111,1 KB · Görüntüleme: 72
Akıllı saat alacağım fakat hangisini alacağımı bilemedim hepsinin özellikleri birbirine yakın sizce hangisini almalıyım fiyatı önemli değil hangisi kaliteli Apple Watch'a en yakınsa onu isterim şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

O tarz saatler almanı önermem kalitesiz oluyor ne tarz batarya kulandıkları da belli değil her an bir yerinde patlayabilir giriş seviyesi LS05 ve QCY GTC öneririm.

Replika ürün almayın. 1 hafta sonra bozulursa yapabiliceğiniz hiçbir şey yok. Gidin 2. el bir Mi Band bakın.

İnanın replika cihaz alırsanız pişman olursunuz. Aşağıda neden almamanız gerektiğinin listesini bile yaparım böyle;

• Garantisi yok
  • Malzeme kalitesi kötü
  • Arayüzü kötü
  • Sağlığa zararlı
  • Konforu berbat
  • Bozulmaya meyilli
  • Donanımı kötü
  • Bataryası dandik olduğundan patlayabilir
  • Uyumlu şarj aleti ve kordon vs. bulamazsınız
  • Doğru nabız veya adım ölçümü yapamaz
  • Zamanla kasmalar oluşur
  • İleride satmaya çalışsanız satamazsınız
Orijinal her zaman en iyisidir. Ama illaki alacaksanız H11 Ultra replikası olabilir.

Son düzenleme:
Böyle ürünler almayın aldırtmayın her an bataryası patlayabilir hem elinizde kalır hemde canınıza yazık olur. Bence para bütcenizi artırın ve daha güzel bir ürün alın tanınan markalardan.

Son düzenleme:

Çok teşekkür ederim herkese almaktan vazgeçtim dedikleriniz aklıma çok yattı biraz bütçeyi arttırıp marka almam en sağlıklısı.

Çok teşekkür ederim herkese almaktan vazgeçtim dedikleriniz aklıma çok yattı biraz bütçeyi arttırıp marka almam en sağlıklısı.

Hocam QCY GTC ve Haylou LS05 bakabilirsiniz bu ikisi Xiaomi'nin alt markaları ve güvenilir ben LS05 kullanıyorum QCY GTC biraz Apple tasarımına benziyor bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı