Akıllı saat veya bileklik önerisi

Yorumlarına baktım fakat çok önerilmiyor gibi. Mi Band serisi nasıldır?
Mi band 2,3,4 ve 5 kullandım. Mi band 5'i çıktığı zamandan beri kullanıyorum pek bir sorun yaşamadım. Bu serilerden birisini araştırıp almanızı öneririm. Benim tavsiyem 5'dir. Bütçeniz 400 bandında olduğu için Mi Band 6'yı önermiştim. İkisinin karşılaştırma videolarını izleyip karar verebilirsiniz. Yukarıda belirttiğiniz mesajları ve aramaları görme, müzik değiştirme, uyku takibi vb. özellikler de mevcut.

Mi Band 2, 3, 4 ve 5 kullandım. Mi Band 5'i çıktığı zamandan beri kullanıyorum pek bir sorun yaşamadım. Bu serilerden birisini araştırıp almanızı öneririm. Benim tavsiyem 5'dir. Bütçeniz 400 bandında olduğu için Mi Band 6'yı önermiştim. İkisinin karşılaştırma videolarını izleyip karar verebilirsiniz. Yukarıda belirttiğiniz mesajları ve aramları görme, müzik değiştirme, uyku takibi vb. özellikler de mevcut.

Katılıyorum.

Mi band 2,3,4 ve 5 kullandım. Mi band 5'i çıktığı zamandan beri kullanıyorum pek bir sorun yaşamadım. Bu serilerden birisini araştırıp almanızı öneririm. Benim tavsiyem 5'dir. Bütçeniz 400 bandında olduğu için Mi Band 6'yı önermiştim. İkisinin karşılaştırma videolarını izleyip karar verebilirsiniz. Yukarıda belirttiğiniz mesajları ve aramları görme, müzik değiştirme, uyku takibi vb. özellikler de mevcut.
Teşekkür ederim. Kararım Mi Band 5 veya 6 yönünde olacak.

Mi Band serisinde arama yapamıyorsunuz.
Hocam arama yapma gibi özellikleri kullanmam zaten. Sadece gelen çağrıları görmek ve reddetmek, mesajları görmek ve müzik değiştirmek için kullanacağım genellikle.

Arama yapmak değil, görüntülemek yazmış. Ek olarak aramaları bileklikten reddedebiliyorsunuz.
Yanlış okumuşum, kusura bakmayın.
Hocam arama yapma gibi özellikleri kullanmam zaten. Sadece gelen çağrıları görmek ve reddetmek, mesajları görmek ve müzik değiştirmek için kullanacağım genellikle.
Eğer sadece bunlarsa Mi Band 6 alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı