Akıllı saate bulaşan duvar, kapı boyası çıkmıyor

xNereY

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GTX 1660 Super Gaming X | AMD Ryzen 3500X | Gigabyte B450M S2H | GSkill (8x2) 16 GB 3200 MHz | WD Blue 1 TB - WD Blue SN570 500 GB | Corsair Spec-Delta RGB / Corsair 550W 80+ PSU
Selam, bir olaya sinirlendim ve dikkatsiz bir şekilde yürüyordum. Yanlışlıkla saati kapıya çarptım, kapının boyası kalktı ve saate yapıştı. Birçok boya kalktı ve temizlendi, resimde işaretli yer dışında gözükenler ya gidebiliyor ya da gözle görülmeyen ufak tozlar fakat işaretli yer asla hareket etmiyor. Fırça, iğne, kulak çöpü hatta su moduna alıp suyun altında bile fırçayla çıkartmaya çalıştım fakat o boya asla çıkmıyor. Ne yapmamı önerirsiniz? Saatin dışını da çizmeden nasıl kaldırabilirim o boyayı? Bu arada saat Galaxy Watch 5, dışı sanırım alüminyum çizmemem lazım... Şimdiden yardımınız için teşekkür ederim.

WhatsApp Image 2022-11-26 at 17.50.58.jpeg

Yağlı boyadır , tiner çözer boyayı ama saate zarar verir mi bilmiyorum iğneyi tinerle ıslatıp deneyebilirsiniz belki ama saatin boyasına da zarar verebilir.

Yağlı boyadır , tiner çözer boyayı ama saate zarar verir mi bilmiyorum iğneyi tinerle ıslatıp deneyebilirsiniz belki ama saatin boyasına da zarar verebilir.
Kolonya veya aseton işe yarar mı sizce?

Geri
Yukarı