Akıllı saate telefondaki not uygulamarı yansıtılabilir mi?

Daha fazla  
Daha önce akıllı saat kullanmadığımdan bilmiyorum bunu. Tek istediğim şey, bana telefondaki yapılacaklar listemi göstermesi. Dokumanlar uygulması üzerinden saate yansıtabilir miyim?
Not: Mi Watch 3 Active canım istiyor.

Eğer Wear OS kullanan bir saat ise veya Apple Watch ise mümkün olması lazım. Onun dışında Huawei saatlerde su an yoktu. Ben mesaj attırıyorum kendime ve mesajdan bakıyorum. Attığınız saat hangi işletim sistemine sahip bilmiyorum, dediğim yönetimi kullanabilirsiniz en kötü.

Eğer Wear OS kullanan bir saat ise veya Apple Watch ise mümkün olması lazım. Onun dışında Huawei saatlerde su an yoktu. Ben mesaj attırıyorum kendime ve mesajdan bakıyorum. Attığınız saat hangi işletim sistemine sahip bilmiyorum, dediğim yönetimi kullanabilirsiniz en kötü.
Hocam kafam çok karışmıştı. Infinix XW1 modelini yeni gördüm. Hem bütçeme uygun hem de bu yapılacaklar listesini de yansıtabilirim gibi geldi.
İnfinixin kablosuz kulaklıgı var fiyat performans buluyorum öyle varsayım yaptım. Bahsettiğin gibi, bi işletim sistemine falan bakar mısın bu saatin, bahsettiğim işi yapar mı bu?

Rtos diye bir işletim sistemi varmış, hiç duymadım bunu. Bütçeniz yükselir ise samsun Galaxy Watch serisine bakın, Wear OS kullanıyorlar Watch 4 ve sonrasında.

Rtos diye bir işletim sistemi varmış, hiç duymadım bunu. Bütçeniz yükselir ise samsun Galaxy Watch serisine bakın, Wear OS kullanıyorlar Watch 4 ve sonrasında.

Bütçeyi arttırdım ve Huawei Watch fit 2 almaya niyeti bozdum hocam. 2.800 TL fiyata iyi tercih mi?
Cebimdeki telefon da Huawei. Şimdi bu saate, telefondaki notlarımı bir şekilde yansıtabilir miyim sizce? Not defteri ikonunu bir gördüm gibi oldu da bir videoda. Tek derdim bu. Hem ekranı da büyük okumakta zorlanmam. Herkes öneriyor internette.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de Watch Fit 2 kullanıyorum, not almak için bir şey göremedim. Dediğim gibi kendime mesaj yollatıp bakıyorum gerekirse. Memnunum ben saatten.

Sen de mi onu kullanıyordun çok iyi. Stres ölçümü kısmına da bayıldım. Görüntüsü de akıllı saat gibi mesela Samsung Watch 5 baktım aynı yuvarlak duz herkesin kolundaki saat. Akıllı saate de benzeyecek biraz. İyi bir tercih olacak Fit 2. teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı