Akıllı saatlerdeki uyumsuzluk

Eldrithc

Hectopat
Bu yaz akıllı saat almayı planlıyordum ve biraz araştırma yaptım. Galaxy Watch hoşuma gitti ancak EKG, tansiyon hava durumu vb özellikleri telefonun Samsung olmazsa kullanılmıyormuş sanırım. Muhtemelen Huawei'de de aynı sorun vardır.

Telefonum Xiaomi olduğu için iki markayı da alamıyorum sanırım, başka güzel marka da yok. Ne yapmamı önerirsiniz? Bir saat alacaksam tüm özelliklerini kullanmak isterim şahsen.

Geçen hafta Anneler Günü indiriminden Huawei GT3 Pro aldım, bayağıdır erteliyordum. On binlira altında malzeme kalitesi ve tasarimiyla alınabilecek en iyi akıllı saat. Benim ihtiyacım olan her şeyi karşılıyor, sağlık takibi yapsın ihtiyacım olduğunda haritalar-navigasyon özelliğini kullanabileyim ondan sonra 32 GB hafızasına istediğim kadar müzik atıp kablosuz kulaklığımı yanıma telefon almadan koşuda spor aktıvitesinde kullanabileyim gibi şeyler. Benim gibi basit beklentileri olanlarlar için doğru saat ama yok ben telefonda yaptığım her şeyi saatlede yapabilmeliyim diye fantizileriniz varsa o zaman telefon gibi her gün şarja taktığıniz Samsung ve Apple saatlere yönelebilir siniz. Realme marka telefonum var, uyumsuzluk problemi yaşamadım hiç. Saat kullanmak istediğiniz şeyler için şunu indir bunu yap diye yönlendiriyor. Uzun lafın kısası GT3 Pro öneririm.

Birkaç eklemeyle Samsung'lardaki uyumsuzluk kaldırılabiliyor, ben ve babamın POCO telefonu olmasına rağmen sıkıntısız çalışıyor. Sağlık uygulaması çeşitliliği ve düzgün çalışması bakımından bayağı üstünlüğü var Samsung'un. Babamın kalp hastası olduğundan ihtiyacı oluyor, profesörü donanımsız şekilde bu kadar sağlıklı bir veriyi verdiği ilk zaman şaşırmış saat hakkında olumlu şeyler söylemiş.

Max 5-6k'ya Huawei önerebilir misiniz? EKG ölçmeme vb sorunları bunda da var mıdır?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı